Nevşehir Özel Kapadokya Hastanesi Sünnet Fiyatları

2007 yılından beridir aktif olarak faaliyet gösteren Özel Kapadokya Hastanesi 24 saat acil sağlık hizmeti ve 18 branşta 21 doktor ile 24 poliklinikte hizmet vermektedir. Toplamda 87 yatak kapasitesine sahip bir hastanedir.  Sünnet ve diğer işlemlerde aktif olarak tercih edilen bir hastane olan Nevşehir Kapadokya Hastanesi hem yerli hemde yabancı halka hizmet vermektedir. Sünnet işlemlerinde tercih sebebi olan bu hastanede özel bir hizmet sunmaktadır.

Özel Kapadokya Hastanesi Tedavi Yorumları

Aile olarak müdavimi olduğumuz bir hastane. İstanbul’da olmayıp tatillerde geldiğimizde burada olduğumuz birçok tıbbi müdahale var. Bir özel hastane olarak fiyatları uygun, doktorları temiz, güler yüzlü ve hızli, ayrıca ulaşımı da oldukça kolay. Aradığınız nerdeyse herşey mevcut. Her branştan doktor var ve oldukça iyiler.
mükemmel bir hastane nevşehirde tek diyebilirim yazmadan geçemeyecegim.O Kadar kalabalık ve yoğun bir hastane olmasına rağmen işlemlerimizi kısa sürede halledip çıkabildik yönetimden başhemşire ve insan kaynakları müdürü sürekli zemin katta hastalarla ilgileniyorlardı çok dikkatimi çekti.gerçekten olması gerekende bu bence
Hastaneye girdiğiniz anda guleryuzlu personelle karşılanıp uzman doktorlar tarafindan muayene oluyorsunuz özellikle telefondaki randevu veren arkadaşa ve güzeller güzeli insan kaynakları müdürü Aslı hanım a burdan teşekkürlerimi sunuyorum Kaliteli hizmetin tek adresi kesinlikle Kapadokya Hastanesi ☺️
Kapodokya hastanesinde görev yapan genel cerrahi doktoru Erdal Gören samimiyeti ve hoşgörüsü ile bizimle çok güzel ilgilendi. Kendisine ve bütün hastane çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Ayrıca hastanenin temizliğinden ve yemeklerinden de çok memnun kaldık. (Sibel Bilen)

Nevşehir Özel Kapadokya Hastanesi Sünnet Fiyatları
Özel Kapadokya Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0 (384) 212 1550
Adres: Güzelyurt Mah. Vefa Küçük Cad. No:9 Nevşehir/TR

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir