Muğla Özel Yücelen Hastanesi Sünnet Fiyatları

Muğla ili merkezinde ve ilçelerinde toplamda 4 farklı konumda hizmet veren Özel Yücelen Hastanesi, modern tıbbın gerektirdiği ve hijyenin en üst seviyelerde yer aldığı hastanelerden biri olmaktadır. Verdiği hizmeti ve sunduğu mükemmel yaklaşımı göze aldığımızda oldukça değerli hastanelerden biri olmaktadır. Farklı yapısı ve hastaya sunduğu imkanlar ile akıllarımızda yer alan Özel Yücelen Hastanesi Muğla ve çevre illerden oldukça fazla rağbet gören hastanelerden biri olmaktadır.

Özel Yücelen Hastanesi Tedavi Yorumları

Fiyatlar makul bodrum da ki özel hastanelere göre. Üroloji bölüm doktoruna teşekkür ederim ilgisinden dolayı Hastane çalışanları da ilgilendiler yardımcı oldukları için onlara da ayrıca teşekkür ederim Üniversite hastanesine varmadan sağda hizmet vermektedir cumartesi günleri öğlene kadar mesai var sıra alıp giderseniz işlerinizi haledebilirsiniz
Geçen yaz tatilimizin ortasında eşim rahatsızlandı. Tabi pandemi ortamı telaş, korku, panik bizde. Ortaca Yücelen Hastanesine kendimizi attığımızda daha kapıdan girer girmez nazik ilgili personel bizi karşıladı. Doktorları son derece sakince bizi yatıştırıp müdahalelerini yaptılar. Hani derler ya tatilimiz zehir oldu. Bizim ki hastane sayesinde kaldığı yerden devam etti. Çok teşekkürler Yücelen Hastanesi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Tüm personelin ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum, ben ilk defa gitmiştim ve çok memnun ayrıldım. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.
Tüm personelin ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum, ben ilk defa gitmiştim ve çok memnun ayrıldım. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

Muğla Özel Yücelen Hastanesi Sünnet Fiyatları

Muğla Özel Yücelen Hastanesi iletişim Adresi

Yücelen Muğla Hastanesi
Telefon: 0 (252) 223 8040
Adres: Marmaris Bulvarı Kötekli Mahallesi 65 Sokak 22/C-1 48000 Menteşe / MUĞLA

Yücelen Marmaris Hastanesi
Telefon: 0 (252) 419 1010
Adres: Cumhuriyet Mh. Turgut Özal Cd. No:1 Beldibi 48700 Marmaris / MUĞLA

Yücelen Ortaca Hastanesi
Telefon:0 (252) 282 5252
Adres: Muğla Fethiye Karayolu No:80 48600 Ortaca, Muğla

Yüceline Klinik
Telefon: 0 (252) 455 41 44
Adres: İçmeler, Atatürk Cd. No:9, 48720 Marmaris, Muğla

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir