Muğla Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Sünnet Fiyatları

1997 yılında bir poliklinik olarak hizmet veren ve daha sonra 2012 yılında bir hastane olarak 9000 metrekare alan üzerinde kurulu bulunan hastanesiyle Muğla ve çevre illerdeki halka hizmet vermektedir. 420 kişilik kadrosu ve alanında hizmet veren ve oldukça başarılı bir hastahane olmaktadır. Çevre şehirlerden ve turizm nedeniyle bu bölgede bulunan kişilerin sıklıkla tercih ettiği önemli hastanelerden biri olmaktadır.

Sünnet işlemleri içinde sıklıkla tercih edilen güzel, hijyenik ve bakımlı bir hastahane olmaktadır. Nitekim uygun fiyat ve profesyonel doktor kadrosu oldukça güzel ve başarı işler sunmaktadır.

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Tedavi Yorumları

11.09.2021 tarihinde hastenize geldim. Gerçek ten ben hayatımda bu kadar ilgli personel, hemşire ve doktor la karşılaşmadım. Çok teşekkürler.. özellikle genel cerrahi doktoru Uğur Açıkalın a ilgilerinden dolayı çok teşekkürler..
El bileğimdeki bir sıkıntı nedeniyle kendisine muayene olma şansı bulduğum Erhan hocam; ilgisiyle, bilgisiyle rahatsızlığım konusunda beni bilgilendirdi ve tedavimi düzenledi. Kendisine çok teşekkür ediyor ve kolaylıklar diliyorum.
Duruşu ile insana güven veren bi doktor. Ben hayatımda böyle net bi insanla karşılaşmadım.Ziynet hanım Çok asil ve mesleğini hakkıyla yerine getiren doktordan çok daha fazlası. İyi ki yolum sizinle kesişti İyi ki sizi tanıdım.

Muğla Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi İletişim Adresi

Adres :Tuzla Mah. Sadi Pekin Cad. 54. Sokak No:3 Fethiye / Muğla/ Türkiye
Telefon: +90 252 612 64 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir