Muğla Özel Letoon Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Muğla ilinin Fethiye ilçesinde faaliyet gösteren ve Fethiye’nin ilk özel hastanesi olan Özel Letoon Hastanesi 1997 yılından beridir faaliyet gösteren ve 13 adet poliklinik alanında hizmet veren 24 yıllık tecrübeye sahip nadir hastanelerden biri olmaktadır.

Birbirinden alanında uzman doktorlara sahip olması ve profesyonel doktor kadrosu sayesinde hem poliklinik hizmetleri ve hemde diğer ameliyat işlemlerinde yüksek oranda tercih edilen bir hastahane olmaktadır. Özel Letoon Hastanesi sünnet işlemlerindede yüksek beğeniye sahip bir hastane olmaktadır. Uzman doktor kontrolünde yapılan sünnet işlemleri ile mükemmel sonuçlar elde etmenize olanak sağlamaktadır.

Özel Letoon Hastanesi Tedavi Yorumları

Birkaç gün önce amaliyat oldum.hersey yolunda ve çok güzel ilerledi.. amaliyathanedeki tüm ekibe teşekkürler..gece nöbetçi hemşire de teşekkür..
Kolay gelsin.hastanenizden çok memnunuz.ulasimi kolay ve calisanlariniz gayet samimi ve yardimsever.ama telefonla randevu alamiyoruz.yogunluk sebebiyle telefonlara yetisemiyorlar sanirim.bunun disinda hersey mükemmel.
Çocuk doktoru Mete Firidin Bey’e gittik. Çocuğumuz bir haftada iyileşti. Merak ettik nasıl olabildi diye. Meğersem doktorumuz Cerrahpaşa çıkışlı, Çapa ihtisaslıymış.
Çocuğumun ayakta derin kesik yaralanmasından dolayı acil servisine gittiğim letoon hastanesinin danışma,hastane görevlisi ablalara ve acil müdahale ekibine çok çok teşekkür ederim.

Muğla Özel Letoon Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Letoon Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 444 6 112
Adres: Pazaryeri Mahallesi Şehit Hasan Küçükçoban Cad. No: 22 48300 Fethiye/ MUĞLA

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir