Milas Özel İzan Sağlık Hastanesi Sünnet Fiyatları

Muğla ilinin Milas ilçesinde faaliyet gösteren ve Milas ilçesinin ilk özel hastanesi olan ve 2007 yılından beridir faaliyet gösteren Özel İzan Sağlık Hastanesi il, ilçe ve şehir dışından gelenler için oldukça önem arz eden bir hastahane olmaktadır.

Birbirinden özel doktorlara sahip olan Özel İzan Sağlık Hastanesinde sünnet işlemleri için tercih edilen özel hastanelerden biri olmaktadır. Uygun fiyat politikası ve mükemmel işleyişi sayesinde yüksek tercih edilme oranına sahip bu hastanede hemen hemen her alanda profesyonel bir hizmet bulmak mümkün olmaktadır.

Özel İzan Sağlık Hastanesi Tedavi Yorumları

Milas Özel Hastanesi yıllardır güvenle geldiğimiz temiz ve hizmet bakımından kendini kanıtlamış bir hastane.
Ömer Bey çok iyi bir doktor. Tavsiye üzerine gittim. Yüzümde iki ben vardı. Onları aldı. Çok ilgili bir doktor. Operasyondan sonrada takip etti, aradı sordu. Tavsiye ederim.
Genel Cerrahi Uzmanı Oktay NASRULLAYEV kesinlikle Milas için bir velinimet ameliyatımda ve ameliyat sonrasında çok ilgili, güler yüzlü, hastalığımla alakalı verdiği ayrıntılı bilgilerle ve motive eden konuşmalarıyla hastasını güvende hissettiren değerli bir doktor. Kendisine gösterdiği ilgi alaka için çok teşekkür eder meslek hayatında başarılar dilerim.

Milas Özel İzan Sağlık Hastanesi Sünnet Fiyatları

Milas Özel İzan Sağlık Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Hayıtlı Mah.N:21 Milas Muğla
Tel: (0252)512 93 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir