Mersin Özel İmc Hastanesi Sünnet Fiyatları

25 yıllık hayat tecrübesi ile verilen sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanız için kendini geliştiren ve teknoloji tüm yenilikleri elinde bulunduran Özel İMC Hastanesi MErsin şehrinin parlayan yıldızı haline gelmektedir. Sünnet yaptırmak isteyen ailelerin sıklıkla tercih ettiği özel İMC Hastanesi uygun fiyat ve kaliteli personelleri ile sıfır sıkıntı politikasını uygulamaktadır.

 

Mersin Özel İMC Hastanesi Tedavi Yorumları

Banamı öyle denk geldi bilemem. Lakin personel yardımcıydı ve saygılıydı. Fiyatları da normal geldi. Sadece otoparkı yok denecek kadar az iki üç defa geldim herseferinde aynı dert hiç yer yok arka dehliz sokaklara koymak icab ediyor.
Mükemmel bir yer ozelliklede dr Ahmet tekin ve arzu hemsire hanım ve 4. Katta ki tüm hemşire ve personeller harika çok memnunum ve herkese tavsiye ediyorum
Öncelikle merhabalar yurtdişina cikacigimdan dolayi Pcr Testi yaptirmam lazimdi gitigimde personelin guler yuzu yardimci olmalari cok hosuma gitti. Test yapilma aşamasina geldigimde cok tatli bir abla yapti testimi hic canimi acitmadi ilginiz alakaniz icin cok tesekkur ederimm 😊🤷‍♂️
Pandemi döneminde devlet hastanelerinin yoğunluğunu göz önüne alarak tercih edebileceğiniz bir hastane. Çoçuğumuzu Uzm. Dr. Hülya KAZAN a götürüyoruz kendisi ilgili ve tecrübeli bir hekim ilgi ve alakası bilgilendirmelerinden dolayı güvenle çoçuğunuzu götürebilirsiniz.

Mersin Özel İmc Hastanesi Sünnet Fiyatları

Mersin Özel İmc Hospital İletişim Adresi

ÇAĞRI MERKEZİ: 444 64 62 TELEFON: 0324 238 63 49
ADRES: Turgutreis Mah. İstiklal cad. No:196/198 Akdeniz / Mersin

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir