Marmaris Özel Ahu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bölgenin ilk Özel Hastanesi olan ve 1993 yılında kurulan Özel Ahu Hastanesi 50 yatak kapasitesi ve 2 tam donanımlı ameliyathanesi ile hizmet vermektedir. Hemen hemen ihtiyaç duyulan her alanda hizmet veren ve halk tarafından oldukça sevilen bir hastane olmaktadır.

Özel Ahu Hastanesi Marmaris halkına, Çevre şehirlere ve Turizm için gelenler için oldukça yüksek bir şekilde tercih edilen özel hastanelerden biri olmaktadır. Yüksek oranda tercih edilmesini en büyük sebebi olarak anlayışlı ve güleryüzlü kadrosu sayesinde gidenlerin tekrar tekrar gitttiği ve vazgeçemediği hastanelerden biri olmaktadır.

Özel Ahu Hastanesi Tedavi Yorumları

2 yaşındaki oğlumuz için 24.06 akşamı acile gittik, tüm ekibin gayreti şahane, Dr.Taner Bey ve Güldenur hemşire hanım ilgilendiler, laboratuvar sonuçlarını da hemen getirdiler, çok teşekkür ediyoruz.
Başta Hekimim Ünsal bey olmak üzere anestezi hekimlerine ultrason hekimine labaratuvar uzmanlarına, hemşire kardeşlerime,beni ameliyat öncesi ve sonrası hazırlayan personel Kaan kardeşime,tedavim ameliyatım ve sonraki bakım hizmetlerinden dolayı tüm çalışanlara emek ve özverili çalışmaları nedeniyle minnettarım. Allah hepsini muvaffak etsin inşallah. Çok teşekkür ederim…
Omuz ağrısı sebebiyle ortapedi bölümüne gittim.Hastane kapısından içeri girer girmez güler yüzlü personeli Dr.Ahmet beyin ilgisi ile karşılaştım Teşekkür ederim.
Tatil için geldiğimiz marmaris te çocuk doktoru için gittik. Çocuk doktoru Alper bey cidden ilgili ve kibar birisi. Tavsiye ederiz.

Marmaris Özel Ahu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Ahu Hastanesi İletişim Adresi

Telefon : +90 252 417 77 77

Adres : Çıldır Mah. 167. Sokak No:3 48700 Marmaris / Türkiye

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir