Manisa Özel Salihli Hastanesi Sünnet Fiyatları

1992 yılından beridir aktif olarak hizmet veren ve Salihli halkı tarafından oldukça sevilen hastanelerden biri olan Özel Salihli Hastanesi 4000 metrekare kapalı alan üzerinde 200’e yakın personeli ile hizmet vermektedir.

Sünnet işlemler ve diğer işlemlerde olduğu gibi profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Manisa il merkezinden çevre illerden ve ilçelerden oldukça yüksek oranda rağbet gören bir hastane olmaktadır.Sünnet işlemlerinde alanında uzman ve deneyimli üroloji doktoru tarafından sunduğu hizmet ile tercih edilmektedir.

Özel Salihli Hastanesi Tedavi Yorumları

Vezne den doktor asistanindan laboratuvarda bulunan arkadaşlara kadar sabır güleryüz ve aydinlattiklari için hepsine ayrı teşekkür ederim.Ozelliklr laboratuvar bölümünde hemşire Ebru Turan ‘a .Çünkü ne kadar gergin gelse de hastalar iyi bir şekilde karşılayıp yönlendiriyor.(Dr.Alperen ve Dr.Muhammet Toprak)
Yıllardır hem kendimin hem ailemin her türlü rahatsızlığı için burayı tercih ediyorum. En zor günlerimizde bize destek olan hastane personeline ve özellikle çocuk doktoru Atay Özkal ve ürolog Hakan Duran’a ne kadar teşekkür etsem az. Emekleriniz ve verdiğiniz güven için çok teşekkürler.
Öncelikle Salihli’nin en eski ve en güvenilir hastanesi, Çocuk Hekiminden Atay Özkal Beyden çok memnunuz. Salihli’de gidilebileceğiniz en iyi hastane.
Kaliteli ve tecrübeli hekimleri ile Salihli halkının güvenerek ve içi rahat bir biçimde tercih ettiği hastane

Manisa Özel Salihli Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Salihli Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Cumhuriyet Mh., Menderes Cad. No:48, 45300 Salihli/Manisa
Telefon: +90236 713 14 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir