Manisa Özel Grandmedical Hastanesi Sünnet Fiyatları

2011 yılından beridir Manisa Merkezde hizmet sunan Özel Grandmedical Hospital Hastanesi 7500 metrekare kapalı alan üzerinde hizmet vermektedir. 45 adet yoğun bakım ünitesi ve 102 yatak kapasitesi ile hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir. Sünnet işlemleri için tercih edilen bir hastahane olan bu hastanede modern tıbbın tüm olanakları ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda tüp bebek merkezi olan Manisa Özel Grandmedikal Hastanesi yüksek olanakları temizliği hijyeni ve profesyonelliği ile bir numaralı hastanelerden biri olmaktadır. Sünnet işlemleri için 2 adet üroloji doktoru ile hizmet vermektedir.

Özel Grandmedical Hastanesi Tedavi Yorumları

Kaliteli hizmeti güler yüzlü personeli ile Manisa’nın sağlıkta bir numaralı hastanesi olan , Özel Grand Medikal Hospital hastanesi nin sağlık ordusuna ve hastanenin Hemşirelik bakım hizmetleri müdürü Sayın Hediye Gördese yaptığı çalışmalar dan dolayı teşekkür ederiz.
Avrupa ve Amerika’dan son bir yıl içerisinde 150’den fazla hasta tedavi olmak için bu hastaneye gelmiş. Uluslararası çapta doktorları var
Tanımış oldugum en iyi en güvenilir güleryüzlü vicdanlı doktor kadrosuna sahip hastane ayni zamanda pandemi döneminde hasasiyetle yapmış oldukları düzenli sterilizasyon tercih sebebim teşekkürler Grandmedical ??
Doktorları, tedavileri ve ilgileri gayet hoş. Sağlık alanında temiz, refah ve sevgi dolu bir ortamda tedavi olmak isteyenlere tavsiye ederim.

Manisa Özel Grandmedical Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Grandmedical Hospital İletişim Adresi

ADRES: Güzelyurt Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:4 Yunusemre / MANİSA
TELEFON: 0236 302 0202 (pbx)
Telefon: 444 4 145

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir