Malatya Özel Gözde Akademi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Malatya’da verdiği hizmet ile akıllarda yer edinen mükemmelliyetçiliği bir ilke edinen Özel Gözde Akedemi Hastanesi profesyonel doktor kadrosu sayesinde her alanda verdiği hizmet ile adından söz ettirmektedir. Özel Gözde Akademi Hastanesi sünnet işlemlerinde adından söz ettiren uzman üroloji doktorları ile hizmet vermektedir.

Yemi doğan sünnet işlemi, çocuk sünnet işlemi ve bebek sünnet işlemlerinde hastane ortamında steril bir şekilde gerçekleştirilen sünnet işlemleri en etkili ve sıkıntısız bir şekilde gerçekleşmesine sebep olmaktadır.

Malatya Gözde Akademi Hastanesi Tedavi Yorumları

Dr ismail Evren alanında en iyi doktorlardan biri. Bebeğimize onun tedavisi sonuncu da kavuştuk. Cok sabırlı bir doktor. Gereksiz işlemlerle yormadan direk sonuca gidiyor. Kendisine cok tesekkurler…
Özel Gözde Akademi Hastanesi ; İsminden de anlaşıldığı gibi çalışan personel ve uzman hekim kadrosu ile Malatya’nın GÖZDE’sidir. Misyonu , vizyonu ve verdiği kaliteli hizmet ile bölgedeki diğer hastanelerden farkını ispatlamış bir sağlık kuruluşudur.
Sağlığınızın bekçisi olma konusunda tek adresin AKADEMİ olduğunu aslında ilk girişte hissedebiliyorsunuz. Kadrosundaki kalite , özenle seçilmiş deneyimli uzman hekimleri, cerrahları , doç.ve prof hekimleri ile güven duyabileceğiniz emin ellerdeyim diyebileceğiniz bir kurum. Tüm branşlara sahip olduğu için de her durumda hem kendim hem de ailem ve yakınlarımı getireceğim.
Merhaba ben Emine Bayraktar Gözde Akademi Hastanesi gerek doktorları gerekse hemşireleri gelen tüm hastalarla yakinen ilgilenen gereken ilgi ve alakayı gerektiğinden fazla gösteren bir aile hastanesi her şey için teşekkürler ?iyiki varsınız ?

Malatya Gözde Akademi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Malatya Gözde Akademi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Ankara Asfaltı 6. Km. No:219 (Makro Market Karşısı.) MALATYA

Telefon: 0422 238 25 25

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir