81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Malatya Özel EGM Hayat Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Malatya’da verdiği hizmet ve merkezi yerdeki konumu sebebiyle sıklıkla tercih edilen özel hastanelerden biri olan Özel Malatya EGM Hayat Hastanesi profesyonel doktor kadrosunun yer aldığı bir hastane olmaktadır. Sünnet işlemlerinde tercih edilen bir hastane olan Özel Malatya Hayat Hastanesi düzenli yapısı, deneyimli doktorları ve hemşireleri ile hizmet vermektedir.

Alanında ihtisas yapmış üroloji doktoruna sahip olan Özel Hayat Hastanesi yenidoğan sünneti, çocuk sünneti ve bebek sünneti işlemlerinde tecrübeli isimler tarafından yapılmaktadır.

Özel EGM Hayat Hastanesi Tedavi Yorumları

Hayat hastanesi Malatya. Op.Dr.Murat UĞURALP hocama çok teşekkür ederim. Nazik konuşması, bilgisini taktir ediyorum. Almanya kalitesi, Türk misafirperverliği, biz çok memnun etti.
İlgili ve kaliteli hizmet anlayışları için personele teşekkür ediyorum. Gösterilen ilgi sebebiyle teşekkürü borç bildiğim için yazma gereği duydum.
Hocaların sonsuz teşekkür ederim. Kendimi evimde hatta evimde daha rahat hissettim
Hekimleri iyi, temiz ve düzenli bir hastane.

Malatya Özel EGM Hayat Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel EGM Hayat Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Kışla Cad. No:37 Merkez, Malatya
Telefon: 0422 325 32 32

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir