81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2008 yılından beridir mükemmel şekilde hizmet veren Kırklareli Lüleburgaz’da 8000 metrekare kapalı alanda toplamda 61 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu ilk günden beridir profesyonel hizmet anlayışını en iyi şekilde sunan ve Lüleburgaz şehrinde sunduğu hizmetler ile mükemmel bir yaklaşıma sahiptir. Tüm personellerinin güler yüzlü, anlayışlı, saygılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Aynı zamanda hastanenin mükemmel derecede profesyonel üroloji doktoru ve Çocuk Cerrahisine sahiptir. Çocuk sünneti, bebek sünneti, yenidoğan sünneti ve erişkin sünneti konusunda en iyi şekilde hizmet vermek amacıyla 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sunulmaktadır.

Özel Medikent Hastanesi Tedavi Yorumları

Uzun zamandır gördüğün en iyi hastane.Kan alımında ki eda hanım hanım çok güler yüzlü.hiç kanını aldırmayan oğlumuz onun sayesinde üç tüp kan aldı.çocuk cerrahi doktoru ekrem bey ve çocuk doktoru ömer bey çok ilgili ve güler yüzlü.ayriyeten bütün çalışanlar çok güler yüzlü işini bilen insanlar.Hastane yönetimine başarılı çalışmalarından dolayi teşekkürlerimi iletir iyi günler dilerim.
İlk defa bu kadar ilgili sağlık sektörüne rastladım idare yetkililerine ve çalışanlarına teşekkür ederim
Selamün aleyküm sayın Dr Haydar başar bey ve değerli çalışma arkadaşı ayça çevik hanım efendiye ilgi ve alakaları dan dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz çalışma hayatlarında başarılar diliyoruz.
Otel kalitesinde yüksek duyarlılıkları bir hastane iyiki var temiz özenli güler yüzlü çok içten iyiki varlar
Lüleburgaz Özel Medikent Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Medikent Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Dere mahallesi Edirne Bayırı Mevkii Lüleburgaz / KIRKLARELİ
Tel: 0288 417 5050
Tele: 444 59 39

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir