Lüleburgaz Özel Bir Nefes Hastanesi Sünnet Fiyatları

2009 yılından beridir aktif olarak hizmet veren Özel Bir Nefes Hastanesi 72 hasta yatağı, doğumhanesi, ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.  Özel Bir Nefes Hastanesi Sünnet işlemlerinde tercih edilen bir hastane olmakla birlikte aynı zamanda profesyonel hekim ve personel kadrosu ile mükemmeliyeti arayan personellere ev sahipliği yapmaktadır.

Yenidoğan sünneti, bebek sünneti, çocuk sünneti veya erişkin sünneti işlemlerinde alanında uzman doktorlar tarafından en mükemmel şekilde yapılmaktadır. Uygun fiyat politikasına sahip olan Lüleburgaz Özel Bir Nefes Hastanesi her kesimden kişilerin tercih ettiği hastanelerden biri olmaktadır.

Özel Bir Nefes Hastanesi Tedavi Yorumları

Bundan 10 gün önce oğlumun sünnetini başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Alanında en iyisi bence. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen herkese tavsiye ederim.
Dr Tuncer bey benim hidronefroz oğlumun sünnet operasyonunu yaptı biz gerçekten çok endişeliydik. Ancak korktuğumuz gibi olmadı hiç sorunsuz bir süreç geçirdik kendisine çok teşekkür ederiz, ilgilenenlere kesinlikle öneririz. Emine-Cafer KÖYLÜ
Hasta danışanlarının yardımları ile kendinizi rahat ve güvende hissediyorsunuz. Güleryüzlü personeli dalında birbirinden uzman değerli doktorları ve hemşireleri ile sağlığınıza kavuşmanızın adresi diyebilirim. Trakyanın nefesi olmayı başarıyorsunuz.
hastalığımı tedavi ettikleri için bir nefes hastanesi doktor ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim.ayrıca servisteki güler yüzlü hemşire lerede teşekkür ederim.
Doktorları,hemşireleri ve çalışanları her konuda her zaman yardımcı oluyorlar.ne zaman bir sorunumuz olsa ilk gideceğimiz hastahanedir.özellikle Genel cerrah Tolga bey ve sekreteri Sinem hanım iyi ki varsınız.

Lüleburgaz Özel Bir Nefes Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Bir Nefes Hastanesi İletişim Adresi

Adres      :  Siteler Mahallesi Nazif Balkan Caddesi No: 35/37 Lüleburgaz Kırklareli
Telefon     : 0288 415 74 74
Whatsapp : 0541 415 74 74

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir