Konya Özel Medova Hastanesi Sünnet Fiyatları

Konya Selçuklu’da hizmet veren ve 2016 yılından beridir aktif olarak sağlık hizmeti alanında mükemmel sonuçlar ortaya koyan Özel Medova Hastanesi 27.000 metrekare kapalı alan üzerinde hizmet vermektedir. 60 adet yoğun bakım yatağı ve 171 adet yatak kapasitesine sahip olan Özel Medova Hastanesi 36 branşta 70’e yakın hekim ile sağlık hizmeti vermektedir.

Sünnet işlemlerinde hem alanında uzman çocuk cerrahisine sahip olması hemde üroloji doktoruna sahip olması sebebiyle mükemmel bir işleyişte sünnet hizmetinden faydalanmanıza olanak sunmaktadır. Alanında hepsi ihtisas yapmış doktorları ile çocuğunuzun sünnetini problemsiz bir biçimde geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Konya Özel Medova Hastanesi Tedavi Yorumları

Eşimin yaşadığı zorlu sağlık sürecinde ameliyatlarımızı başarıyla gerçekleştiren doktorumuz Op. Dr. Hacı Mehmet Çiçek ‘e ve üroloji doktorumuz Doçent Dr. İbrahim Buldu’ ya hastanede kaldığımız sürece emek veren 3.kat çalışanlarına çok teşekkür ederiz. İyiki varlar.
Pandemi döneminde en güvenilir hastane olarak Konya’da ilk sırada yer alan Özel medova hastanesi doktorlarına başta kadın doğum uzmanı Dr. Aysel Kamer üroloji doktoru Doç. Dr. İbrahim Buldu endokrin doktoru Dr. Mehmet Çölbay hocalarımıza ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. R….. A…..
Bugün 2.5 yaşındaki oğlumun ateşi olduğu için acile gittik.Bu zamana kadar her bir personelin bu kadar ilgili, sakin, yardımsever ve rahatlatan tutumda olduğu başka bir hastane görmedim.Muane esnasında da damar yolu açılırken de o kadar ilgili ve tatlı dillilerdi ki oğluma karşı, bu bizi çok memnun etti. Her bir personel çok çabalıyor koşturuyor ama asla yüzlerinde bır bıkkınlık yoktu. Her birinden Allah razı olsun. Serum aldığı esnada da tertemiz sedye ve pike ile gönül rahatlığıyla kullandık. İşini iyi yapan severek yapan insanlar iyi ki var.
Hastanenin bakımından bebeğimle ilgisinden çok memnun kaldım. Rahmi hocaya çok ayrı teşekkür ediyorum herşeyi en ince ayrıntısına kadar yaptı. Özellikle halime hemşire ve Ayşe hemşire den çok çok memnun kaldım. Herşey için çok teşekkür ederiz. Sağlıkla çıkıyoruz.

Konya Özel Medova Hastanesi Sünnet Fiyatları

Konya Özel Medova Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No: 52/1 Selçuklu/KONYA (Selçuklu Belediyesi Arkası, Binkonut dolmuş güzergahında)
Çağrı Merkezi: 444 86 82
Telefon: 0 332 223 05 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir