Konya Özel Medicana Hastanesi Sünnet Fiyatları

2012 yılından beridir Konya’da sağlık hizmeti sunan Özel Konya Medicana Hastanesi 30.000 metrekare kapalı alanda hizmet vermekte olup,  223 yatak kapasitesine sahiptir. Toplamda 80 adet hekim ile hizmet veren Özel Medicana Hastanesi sünnet işlemlerinde ailelerin seçmiş olduğu tercih ettiği hastanelerden  biri olmaktadır.

Hepsi alanında uzman isimlere ev sahipliği yaptığı Dünya standartlarında hem hastane hizmeti sunduğu hemde hijyeni odaları ile otel konforunu sunmaktadır. Sünnet işlemlerinde profesyonel bir üroloji doktoruna sahip olmasıylada bilinen Özel Konya Medicana Hastanesi alanında gerçek manada profesyonel  hekimler ile hizmet vermektedir.

Konya Medicana Hastanesi Tedavi Yorumları

Çok değerli Ümit Özdemir hocam,bugün oğlum Yusuf Emir’in sünneti gerçekleştirdi.Kendisine güler yüzü ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz…
Hastanede bir gece kaldım.Ameliyatımı burada oldum.Hastanede hijyen ve temizlik kurallarına uyuluyor.Hemşireler ve hasta bakıcılar gayet ilgili.Hastası olduğum Üroloji uzmanı Ümit Bey’den Allah razı olsun.
Uzun süredir genel olarak bu hastaneyi tercih ediyorum. Gerek gece gerek gün içerisinde gerek acil gerekse poliklinik olarak istediğim hizmeti aşağı yukarı aldım. Ki pandeminin hayatımıza girmesiyle sağlığın öneminin bir kat daha fazla artmasıyla işinin hakkını veren tüm sağlıkçılara yürekten teşekkür ediyorum.
Herşeyiyle çok memnun kaldığım bir hastane (Ankara söğütözü) özellikle Doktorlarınızdan Buğçe Ballıoğlu Güney ve şahane Asistanı Füsun Hanıma sonsuz teşekkürler… Bu hastanede yönetim çok şanslı gerçekten, sizin gibi hayatı başarılarla dolu olan muhteşem insanlarla çalıştığı için hep bir adım önde olacaklar 👏👏💝💝 Başarılı ve samimiyetinizden dolayı kutlar iyi çalışmalar dilerim 💛💛

Konya Özel Medicana Hastanesi Sünnet Fiyatları

Konya Medicana Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Feritpaşa, Gürz Sk. No:1, 42060 Selçuklu/Konya
Telefon: 0850 460 63 34

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir