Konya Özel Farabi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Konya Özel Farabi Hastanesi, Konya şehrinin Selçuklu ilçesinde bulunan ve toplamda 10.500 metrekare kapalı alanda hizmet sunan, 120 hasta yatağına sahip 29 poliklinikle hizmet veren bir hastanedir. Hastanenin her alanında mümkün olduğunca güzel bir şekilde tasarlanmış 5 yıldızlı otel konforunu sunmaktadır.

Çocuğunuzun sünnet işlemleri için tercih edeceğiniz nadir ve güzel hastanelerden biri olan Konya Farabi Hastanesi Önce İnsan ilkesiyle hareket etmektedir. Sünnet işlemlerinde alanında uzman üroloji doktoruna sahip olması sebebiyle çok beğenilen hastanelerden biri olmaktadır.

Özel Farabi Hastanesi Tedavi Yorumları

Konya’da özel hastane olarak tercihim hep Farabi Hastanesi oluyor. İlgili,güleryüzlü,temiz,bakımlı bir hastane. İlgi ve alakası tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.
Her hastasını ailesinin bir ferdi gibi görerek içtenlik ve samimiyetle dinleyerek teşhis eden. Çalışanları ve doktorları güleryüzlü konyanin en iyi hastanesi.Hersey için sonsuz Tesekkurler
Hastaneden çok memnun kaldık kayıt yapan personeller çok güzel ilgilendi doktorlarından çok memnunuz hepside çok güzel ilgileniyor ben 3 kere ameliyat oldum hanım 2 kere ameliyat oldu doktorlar ve hemşireler çok güzel ilgilendiler hasta kabuldekilerden tüm çalışan personllerinden çok memnun kaldık hiçbir şikayetim yok.
Doktorlarından tüm çalışanlarına gösterdikleri ilgi alaka yakınlık güleryüzlülük için sonsuz teşekkürler.Bizimle her hastaneye gelişimizde özel ilgilerini esirgemeyen güleryüzlü kardeşimiz Elif Kalkan’a ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz.İyiki varsınız.

Konya Özel Farabi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Farabi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Kosova Mahallesi Veysel Karani Caddesi Ebru Sokak No: 14  Selçuklu / KONYA
Telefon: 0332 221 4444

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir