81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Konya Özel Büyükşehir Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

1979 yılından beridir Konya’da hizmet veren Özel Büyükşehir Hastanesi alanında uzmanlaşmış ve zamanın verdiği deneyim ve tecrübeli ile hasta memnuniyetini en üst seviyede tutan hastanelerden biri olmaktadır.

91 adet yatak kapasitesine sahip olan bu hastanede, 33 adet hekim kadrosu ile hizmet vermetedir. 40 yılı aşan hizmet anlayışı ile sektörde oldukça sevilen ve tercih edilen hastanelerden biri olmaktadır. Konya Özel Büyükşehir Hastanesi sünnet işlemlerinde ailelerin sıklıkla tercih ettiği hastanelerden biri olmaktadır. Uygun fiyatı ve alanında profesyonelleşmiş doktorları ile sünnet işlemi oldukça problemsiz geçmektedir.

Özel Büyükşehir Hastanesi Tedavi Yorumları

3 Yaşındaki oğlum için doğumundan beri Ahmet Kınık Bey’e gidiyoruz. İlgisinden, çocuğumla kurduğu iletişimden çok memnunum. Oğlumun sünnetini de bu hastanede yaptırdım, 2 kez hastanede yatmak durumunda kaldık her seferinde de gerek sağlık personelinden gerekse doktorumuzdan çok memnun kaldık.
Kaliteli hizmet.ozellikle Üroloji opr.dr.mehmet ardıç.
Son 2 hafta içerisinde 2 kez acile gittim ve ikisinde de Dr. Musa Bey’e denk geldim. Musa Bey in ilgisine ve nezaketine teşekkür ederim. Ayrıca teşhis aşamasında mr ve röntgen işlemlerine yardımcı olan personel içten ve bilgiliydi. Sağlıma şükür kavuştum süreç içerisinde yardımcı olan tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim.
Gördüğüm kadarıyla personelde kurumsal bir aidiyet oluşmuş.Doktorumuz gayet ilgiliydi. Sonuçlarımız kısa sürede çıktı. Benim gibi hastahanelerde uzun süre kalmak istemeyenler için hızlı ve faydalı bir seçenek.
Merkezi bir konumda olması nedeniyle ilk aklıma bu hastane geldi ve aciline başvurdum. Doktor ve personel çok yakından ilgilendiler sağolsunlar, teşekkür ederim.
İlimizin en lerinden bir hastane. Sistemine, hizmetine alışmışlık ve ulaşımının kolaylığı kendini ayrıcalıklı yapıyor.

Konya Özel Büyükşehir Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Büyükşehir Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Ferhuniye Mah. Hastane Cad. İktap Sokak No: 4-6 Selçuklu/ KONYA
Telefon: 444 1 274
Telefon: +90 332 236 54 07

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir