Kocaeli Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaeli’de verdiği hizmet ile akıllar yer edinen Özel Medival Park Hastanesi toplamda 10 katlı binasında 48.000 metrekare kapalı alanda; 101 poliklinik, 151 yatak kapasitesi ve 10 adet ameliyathanesi ile hizmet vermektedir. Sünnet işlemlerinide büyük bir titizlikle gerçekleştiren hastanelerden biri olan Kocaeli Özel Medical Park Hastanesi sünnet yapacak ailelerin tercihleri arasında yer almaktadır.

Hastanenin girişinden çıkışına kadar yüksek odaklı yaklaşımlı personelleri, alanında uzman doktorlar ve hepsi biribirinden değerli çalışanları ile hizmet vermektedir. Profesyonel yapısı ve temizlik kurallarına uyulması ile hijyenik 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verilmektedir.

Kocaeli Medical Park Hastanesi Tedavi Yorumları

18 Eylül 2021 Cumartesi günü oğlumuzun sünneti için randevu aldığımız MedicalPark Kocaeli Hastanesi ile ilgili olarak; öncelikle sünnet operasyonu öncesi görüştüğümüz Hekimimiz ve 7/24 esaslı görevinin başında olan, neredeyse hasta kabul görevlisi gibi hastanenin her noktasında hastalarla ilgilenen ve işini gerçek anlamda takip eden Hastane Genel Müdür Yardımcısı Birol bey’e hakkını teslim etmeden geçemeyeceğiz. Bizim sağlık sektörü ile ilgili her münasebetimizde en çok dikkat ettiğimiz hususlardan biri hizmet almayı planladığımız Hekimin işindeki uzmanlığı (önceden tanıdıklarımız vasıtasıyla araştırıyoruz) ve bir diğeri ise hastanede bir şekilde irtibat kurduğumuz çalışanların (hasta kabulden tutun da, Hekim, hemşire vb.) güleryüzüdür. Sünnetin saat 10:00’da yapılıp saat 13:00 itibarıyla yürüyerek hastaneden ayrılmış olmamızın yanısıra bizi yolcu eden Özlem Hemşire, Birol bey ve Hekimimizin iyi dilekleri ve samimi yaklaşımları nedeniyle biz kez daha kendilerine teşekkür ediyor, yaşadığımız bu tecrübeyi böylelikle buradan paylaşıyor ve sizlere de MedicalPark Kocaeli Hastanesi ile ilgili ihtiyaç duymayın inşallah ama duymanız halinde nasıl bir Hastane, Yönetim ve çalışan kadrosuyla karşılaşacağınız hususunda bilgilendirmek istiyoruz. Sağlıklı günler ve Teşekkürler…
Ulaşımı rahat, temiz,ilgili ve alakalı personelleri var. İki oğlumun doğum doktorları Doç. Dr. Gökhan GÜMÜŞTAŞ çok ilgili güler yüzlü bir doktor, kendisinden çok memnun kaldık. Sonrasında ise çocuk doktorumuz Uzm. Dr. İlknur DEMİR idi. Çocuklarım severek doktora giderler. Çok ilgili bir doktor. Herşey için teşekkürler.
Bir hafta önce ameliyat oldum hastanenin girişinden çıkışına kadar memnun ayrıldım ☺️ herkes ilgili alakalı duyarlı ve kibar ,çok temiz bir hastane, ama hastane olarak asla görmeyin çünkü bizzat otel konforu vardı resmen 🥰
Hastane çok hijyenik temizlik işleri işini çok iyi yaptığı anlaşılıyor. Alanında uzman hekimlere sahip. Personeli nazik kibar ve güleryüzlü ve ilgililer.
Kişisel olarak çok beğendiğim bir hastane oldu özellikle temizlik hijyen en üst düzeyde doktorların güler yüzü ilgilenmeleri kısaca mükemmeldi ellerine emeklerine sağlık.
Ulaşım açısından gayet rahat bir lokasyonda bulunuyor, yakınındaki alışveriş merkezi sayesinde beklenmesi gereken süreleri değerlendirebiliyosunuz ayrıca girişte sizi karşılayan personelin olması gideceğiniz yere daha rahat ulaşmanızı sağlıyor Temiz bir sağlık kuruluşu

Kocaeli Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaeli MedicalPark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Ovacık Mahallesi, D-100 Karayolu Üstü, No:34, Symbol AVM Yanı, 41140, Başiskele – Kocaeli
Çağrı Merkezi: 444 44 84
Telefon: (0262) 888 30 00

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir