Kocaeli Özel Acıbadem Hastanesi Sünnet Fiyatları

2006 yılından bu yana Kocaeli’de hizmet veren Özel Acıbadem hastanesi 6500 metrekare kapalı alan üzerinde hizmet vermekte olup, 32 hasta odasında 61 hasta yatağı ile tedavi imkanı sunmaktadır.

Sünnet işlemi için yüksek oradan tercih edilen Özel Acıbadem Hastanesi, hepsi mükemmel derecede profesyonel üroloji hekimlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Çocuk sünneti olsun, yenidoğan sünneti olsun veya bebek sünneti işlemlerinde gerekli tetkik ve işlemlerde profesyonelce hizmet vermektedir. Sünnet işleminin ilk anından son anına kadar hepsi yanınızda duran profesyonel bir ekip ile hizmet sunulan bir hastane olan Acıbadem Hastanesi Dünya Standartlarında hizmet sunmaktadır.

Kocaeli Acıbadem Hastanesi Tedavi Yorumları

Genel olarak hastane iyi. Dermatoloji bölümünde Arda Bey hastaları ile çok ilgili. Hastalık hakkında, tedavi süreci ile ilgili sizleri bilgilendiriyor.
Prof. Doktor Hakan Ağır bey mesleğinin en iyilerinden. Kızımın yarık damak tedavisinde başarılı müdahalesiyle duacısıyız. Hastanede gördüğümüz hizmet, ilgi ve en önemlisi temizlik üst seviyede. Herşey için teşekkürler. Acıbadem Altunizade..
Bir operasyon geçirdim Bilge Hocanın hastasıydım ilgileri hassasiyetleri öyle güzeldi ki ben çok memnun kaldım. Bilge hocanın harikalığı bambaşka zaten kendisi benim için çok değerli 🙏 Param sınırlıydı ve ekstralar çıkar mı diye çok ürkmüştüm ama aksine söylenilen fiyat haricinde bir kuruş bile çıkmadı. Gayet temiz ve personellerinden hemşire tüm ekipleri güleryüzlü rahatlatıcı. Eğer imkanınız varsa tercih ederken tereddüt etmenize gerek yok. Geçmiş olsun şimdiden 🙏
5 yıldızı hak eden bir hastane. Uzun yıllardan beri annemin hastalığı için gidiyorum . Hastanenin hizmetinden son derece memnunum.

Kocaeli Özel Acıbadem Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaeli Acıbadem Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Yenimahalle İnkilap Cad. No:9, Kocaeli

TELEFON: +90 262 317 4444

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir