Kocaeli Atakent Cihan Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaelinin Merkez ilçesinde faaliyet gösteren Özel Kocaeli Atakent Cihan Hastanesi 2021 yılında Atakent Sağlık grubuna devredilmiştir. 9.000 metrekare kapalı alan üzerinde hizmet veren bu hastanede; 22 adet yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 20 adet genel yoğun bakım ünitesi, 4 adet ameliyathanesi 2 adet doğumhanesi ve profesyonel hekim kadrosu ile hizmet vermektedir.

Sünnet işlemleri için deneyimli bir üroloji doktoruna ev sahipliği yapan bu hastanede sünnet işlemlerinde ve diğer üroloji bölümü alanında kendini geliştirme ve geliştirmeye devam eden adından söz ettiren deneyimli bir doktora ev sahipliği yapmaktadır. Yenidoğan sünneti, çocuk sünneti ve erişkin sünnetlerinde profesyonelce hizmet sunulmaktadır.

Atakent Cihan Hastanesi Tedavi Yorumları

Atakent cihan hastanesi üroloji doktoru çetin beye ameliyat olduk çok memnun olduk tüm hastane çalışanlara teşekkür ederiz hastalara tavsiye ediyorum hiç düşünmesinler Allah razı olsun hepsinden
Tüm hastane personellerine bana verdiği hizmetten dolayı çok memnun kaldım. Herkesin buraya gelmesine tavsiye ederim
Değerli cihan hastanesi acil servis çalışanlarına güvenlik görevlisinden ön danışma ve sekreteryaya hemşireler ve sağlık çalışanlarına çok teşekkür ederim. İlgili ve duyarlı davranışlarından dolayı ve ayrıca tedavimin başından sonuna kadar bana destek olan iyileştiren Dr Hasan Zorlu hocama sonsuz teşekkürler.
Acil servis Personeli son derece ilgili alakalı ve güler yüzlü.Uzun yıllardır bu şekilde sıcak bir yaklaşım görmemiştim.Bütun acil servis personeline çok teşekkür eder başarılar dilerim.

Kocaeli Atakent Cihan Hastanesi Sünnet Fiyatları

Atakent Cihan Hastanesi İletişim Adresi

Online Randevu:   0 850 299 99 99
Adres:   Yenişehir Özden Sokak, Hakkı Konyalı Sk. D:No:33

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir