81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Kızıltepe Özel Cihanpol Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2017 yılından beridir yeni yerinde hizmet veren Özel Cihanpol Hastanesi sağlık ile alakalı hizmetlerde çağdaş standartları ve modern bir yapıda hizmet vermektedir. Aslen 200 yatak kapasitesine sahip olan bu hastane şuan 75 yatak ile hizmet vermektedir. 15 ten fazla uzman doktoru ve 220 yardımcı personel ile hizmet veren Özel Cihanpol Hastanesi birbirinden başarılı doktorlara ev sahipliği yapmaktadır.

Mardin Kızıltepe’de sağlık alanında oldukça güzel işler başaran bu hastanede sünnet işlemleride oldukça başarılı ve profesyonel bir şekilde geçmektedir.  Sünnet işlemlerinde olduğu gibi diğer işlemlerdede uygun fiyat ve güler yüzlü çalışanları sayesinde Kızıltepe halkı ve çevre ilçelerdeki vatandaşlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Özel Cihanpol Hastanesi Tedavi Yorumları

Öncelikle temiz nezih bir özel hastane oğlumuzun sünnet işlemlerini yapan doktor İhsan bey ve hastane müdürü Gazi beye teşekkür ediyorum.
Doktorlar başarılı ve hasta ile iyi ilgileniliyor personel güler yüzlü ve yardımsever temiz ve hijyenik bir hastane.
Acil cok iyi hizmet vermekte kiziltepede öyle kaliteli doktor kadrosu iyi hizmet vermesi cok iyi oldu. Herkese sağlıklı yaşam dilerim
Acil serviste çalışan defne hanım ilgisi hemşireliği insanlara yaklaşım tarzı çok güzel hastanenizde böyle personellerin olması daha çok tercih etmemizi sağlıyor defne hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz…

Kızıltepe Özel Cihanpol Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Cihanpol Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0482 213 98 00
GSM:   0482 213 98 00
ADRES: Aşiti Mahallesi 20.Cadde No: 2  Mardin / Kızıltepe

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir