Kırşehir Özel Musa Gül Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kırşehir’de hizmet vermeye başladığı ilk günden beridir yüksek şekilde beğenilen hastanelerden biri olan Özel Musa Gül Hastanesi 2021 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Çok yeni olmasına rağmen çok büyük oranda bir beğeniye sahip olan Kırşehir Özelini Musa Gül Hastanesi 2600 metrekare kapalı alanda, toplam 34 hasta yatağı ve 15 poliklinik odası ile hizmet vermektedir.

Güleryüzlü personel kadrosu sayesinde oldukça memnun ayrılan bir hastane olan Özel Musa Gül Hastanesi sünnet işlemleri için tercih edeceğiniz hastanelerden biri olmaktadır. Değerli Üroloji doktorlarına ev sahipliği yapan bu hastanede yenidoğan sünneti, bebek sünneti veya erişkin sünnet işlemlerinde tercih edebiliceğiniz bir hastane olmaktadır.

Özel Musa Gül Hastanesi Tedavi Yorumları

Saygı değer Musa gül hastanesi çalışanlarına teşekkür ederim bugün benim le fazlasıyla ilgilendiler eda hanım ,Semih bey ve Mehmet beye çok teşekkür ederim ilginiz alakanız çok ama çok güzel di ?Not(çay bile ikram ettiler )
Eşimin kontrolleri süresince ilgi, alakalası ve saygısından dolayı Sayın Salman Işık Hocama ayrıca son kontrolümüz sonrasında hasta hakları sorumlusu olan Cemile Hanıma yardımlarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.
ilgisi, bilgisi, güler yüzü ve herseyiyle gayet guzel bir hekim il dışına çıkmaya artık gerek kalmıyor. Muhammed Kemal şeyyah çocuklarimda korkmadan muayene oluyor cokta seviyorlar doktoru
Çok ilgili bir hastane özenle seçilmiş bir ekip var ortada Güler yüz benim için çok önemlisine oda bu hastanede çalışan herkeste var özellikle rahatsızlandığım da çok ilgili olan acil ekibine çok teşekkür ederim

Kırşehir Özel Musa Gül Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Musa Gül Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Ahi Evran Mah. 726. Sok. No:2 Kırşehir
Telefon: 0386 212 82 82

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir