Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Sünnet Fiyatları

2005 yılından beridir Kırıkkale’de hizmet veren Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi, 8000  metrekare kapalı alan üzerinde kurulu ve 27 hekim, 75 yatak kapasitesine sahip bir hastahane olmaktadır. Her yıl kendiyi geliştirerek sektörde olan boşluğu doldurarak ilerleyen Özel Yaşam Hastanesi, Sünnet yapmak isteyen aileler için bulunmaz bir nimet niteliğinde bulunmaktadır.

 

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Tedavi Yorumları

Türkiye genelinde üst düzey bir hastahane herşey çok hızlı akıyor test tahlil röntgen hemen sonuç alıyoruz. doğru teşhiş doğru tedavi. Doktorlar çok kaliteli kibar empatik işlerini gerçekten severek yapıyorlar hastaları iyileşince mutlu oluyorlar çok tatlılar ❤️ hemşireleri çok güler yüzlü yardım sever ve dakik. Gerçekten çok teşekkür ediyoruz insana insan gibi davranan sağlık ekibinize çok teşekkür ediyorum.
Benim oğlumun dogumdan kol felci mevcut. Hacettepede ilk iki ameliyatımızı yapan hocamız yaşam hastanesinde oldugu için geldik. 3. ameliyatımızı olduk.en riskli ameliyatımız buydu ama çok şükür bu da digerleri gibi iyi geçti. inşallah kalan ameliyatlarımızda bir an önce biter. hastaneden ve hizmetten çok memnun kaldık. ibrahim hocama ve ekibine teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
Altı senedir sıklıkla gittiğimiz Yaşam Hastanesinden her seferinde memnuniyetle ayrıldık.Bu ay babam dokuz gün tekrar hastanede kaldı .Doktorlar ,hemşireler ve tüm hastane personelinin ilgi ve alakası gerçekten çok güzeldi.

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kırıkkale Özel Yaşam Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Ovacık Mah. Samsun Bulv. No: 122 Kırıkkale
Telefon: 0 (318) 212 50 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir