81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Kilis Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Bu konuda Kilis şehrinde yaşayanlar için Kilis Sünnet Fiyatları ile birlikte  Kilis’te Sünnet Yapan Hastaneler listesine yer verdik.

Evlatlarına sünnet yaptırmak isteyen aileler için her daim önemli konular arasında sünnet işleminin nasıl yapıldığı kim tarafından yapıldığı önemli konular arasında yer almaktadır. Sünnet işleminde, sünnet fiyatının yanında sünnet yapan hastanenin ne kadar kaliteli olduğu büyük önem arz etmektedir.

Sünnet işleminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise sünnet yapılacak çocuğun yaşı olmaktadır. 2 yaşında önce ve 5 yaşından sonra yapılacak sünnet işleminde çocuğun psikolojisi düşünülerek yapılmalıdır.

Kilis Özel ve Devlet Hastaneleri Sünnet Fiyatları

2023 Sünnet Fiyatları
Yapılan YerEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatOrtalama
Özel Hastane Sünnet Fiyatları1.500 TL10.000 TL3.000 TL
Özel Klinik Sünnet Fiyatları2.000 TL15.000 TL4.000 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite HastanesiÜcretsizÜcretsizÜcretsiz
Bu tabloda hem özel hastane, hemde devlet hastanelerinde aynı zamanda sünnet işleminin fiyatı yer almaktadır. Aynı zamanda fiyatlar ortalama fiyatlar olmakla birlikte orta halli bir özel hastane ile çok çok lüks bir hastane fiyatlarını bir karşılaştırmamak gereklidir.
Not: Sünnet'in neden yapıldığını çocuğunuza anlatmanız ona dini olarak bir anlam kazandıracaktır.

Kilis sünnet fiyatları

Kilis’te Sünnet Yapan Hastaneler

  • Kilis Devlet Hastanesi
  • Aktürk Tıp Merkezi KİLİS

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir