Kepez Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Sünnet Fiyatları

Antalya’nın Kepez ilçesinde 2011 yılından beridir hizmet veren ve 5000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu bulunan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi 75 yatak kapasitesine sahiptir.  Modern bir teknoloji ile donatılmış olan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Sünnet işleminde son teknolojiyi tercih eden özel hastanelerden olmaktadır. Üroloji alanında uzman Op. Dr. Ali Fuat KOCABIYIK ile çalışan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi erkek çocuklarını sünnet yaptırmak isteyenler için büyük bir ayrıcalık diyebiliriz.

 

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Tedavi Yorumları

Bugün taburcu olduğum hastane için bir kezde buradan teşekkür etmek istedim. Tüp mide ameliyatımı gerçekleştiren Barış beye, akabinde ekibine, Sena hanıma, Neriman hanıma ve gece gündüz ilgilenen hemşirelere (özel olarak Rabia hemşireye) çok teşekkür ederim. Herşey mükemmeldi bu kadar memnun ayrılacağımı düşünemezdim. İyi ki sizlerle tanışma fırsatı bulup size kendimi emanet etmişim 🤗 güzel haberlerle görüşmek ümidiyle..
Çok kıymetli Erdal Kayhan hocama, Barış hocama, Neriman hanıma, Fatmagül hemşireye, kısacası tüm Akdeniz şifa hastanesi doktor ve personellerine güler yüzleri, ilgi, alaka ve takipleri için sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Yüksek motivasyonla girdiğim ameliyatıma Erdal hocam ve ekibi sayesinde yine aynı motivasyonla çıktım ve iyileşme sürecim hızla devam ediyor (henüz 4 gün oldu). Doktor hasta iliskisinin tedavideki sürecini bir kez daha kanıtlamış olan bu ekip bir harika. TEŞEKKÜRLER
02.04.2021 tarihinde acil olarak hastanenize giriş sagladık girdiğimiz dakikadan itibaren bizleri kapıda karsılıyan Mustafa iribas hemşireye ve acil de bulunan nöbetci doktora özellikle Mustafa beye sonsuz teşekkürlerimizi paylaşmayı borc bilirim çünkü hiç bir özel hastanesinde bukadar ilgi görmedik ama yatan hasta bölümündeki siyah saçlı esmer bayandan şikayetci olucagımızı buradan belirtmek isteriz Antalya özel akdeniz şifa hastanesinin başarılarının devamını dileriz
Ben memnun kalmıştım. Doktorlarından tutunda, Kafeteryasına varıncaya kadar sıcak kanlı, yardımsever çalışanlarına denk geldim.

Kepez Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Adresleri

Adres: Kuzeyyaka Mahallesi Yeşilırmak Caddesi No: 367 Varsak Köprüsü Kepez/ANTALYA

Telefom: 444 7 606

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir