81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Kayseri Özel Tekden Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Kayseri’nin ilk özel Tıp Merkezini 1993 yılında kurarak hasta alımına başlayan bir hastane olmaktadır. 2007 Mart ayından beridir Kayseri Tekden Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Sadece yurt içi değil yurtdışındanda oldukça popüler bir hastane olan ve rağbet gören bir hastane olmaktadır.

Kayseri Özel Tekden Hastanesi sünnet yaptırmak için güzel ve etkin bir hastane olmaktadır. Profesyonel yapısı mükemmel hekim kadrosu sayesinde alanında en iyi doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Yenidoğan sünneti, bebek sünneti, çocuk sünneti işlemlerinde tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Özel Tekden Hastanesi Tedavi Yorumları

Op. Dr. Mehmet İçer hocama teşekkürlerimizi borç biliriz,5 aylık yiğenimin sünnet ameliyatını gerçekleştirdi. Bilgili,özverili bir doktor kendisi ameliyat öncesi ve sonrası açıklayıcı bilgiler verdi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Şu ana kadar tanıdığım en işinin ehli, samimi,güler yüzlü,hastalığınız hakkında detaylı ve anlaşılır bilgi veren ürolog doktor Emin beye sonsuz minnettarım ve teşekkür ediyorum. Oğlumun rahatsızlığında o kadar güzel tedavi edip,yol gösterip, destek verdi ki…Allah ondan razı olsun.Başarılarının devamını diliyor, mükemmel bir ürolog ve şifa arayan herkese tavsiye ediyorum.
Çok ilgili. Herşeyin açıklamasını sizin anlayabileceğiniz şekilde anlatıyo. Verdiği ilacı açıklıyor. Allah hastalık vermesin ama sürekli tekrarlayan bi hastalığım var ve başka doktora gitmeyi düşünmüyorum.
Uzman hekim kadrosu ve güler yüzlü personelleriyle her zaman yanımızdalar …Teşekkürler ..
Hastane konum itibariyle mükemmel refak cılar için ideal hasta odaları geniş ve ferah klima sistemleri ve ayd yeterli hemşire kadrosu bir birinden değerli hastane doktor kadrosu bir birinden değerli konusunun uzmanı hocalarımızla hizmet veriyorlar fiyat aralıkları makul ben ve eşim hastaneden memnun kaldık.

Kayseri Özel Tekden Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Tekden Hastanesi İletişim Adresi

Adres : Gevher Nesibe Mahallesi Gür Sokak No : 4 Kocasinan/KAYSERİ
Telefon : 0352 232 33 33
WhatsApp : 0533 158 58 86

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir