81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Kayseri Özel Memorial Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2013 yılından beridir aktif olarak hizmet veren Özel Kayseri Memorial Hastanesi 119 yatak kapasitesi, 5 ameliyathanesi ile hizmet vermektedir. Kayseri’de kurulduğu ilk günden beridir çok yüksek oranda beğenilen ve Kayseri halkı tarafından oldukça rağbet gören bir hastane olmaktadır.

Sünnet işlemlerinde oldukça deneyimli kadrosunun yanında Çocuk Ürolojisi, Çocuk Cerrahisi ve Üroloji doktorları ile mükemmel bir sünnet işlemi sizleri bekliyor. Bebek sünneti, çocuk sünneti, yetişkin sünneti veya yenidoğan sünnet işlemlerinde oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir.

Kayseri Memorial Hastanesi Tedavi Yorumları

6 yaşındaki oğlumuzun, geniz eti ve kulak tüpü operasyonunda emeklerinden dolayı Dr Mehmet Metin hocama , ve sünnet işleminden dolayı Dr Mustafa Küçükaydın hocama ve değerli ekip arkadaşlarına, güleryüzlü ve özverili hemşirelerimiz Nimet, İrem ,Fatmanur hanımlara sonsuz teşekkürler
Üroloji alanında Bülent ALTUNOLUK hocamıza muayene olmadan hiçbir şeye karar vermeyin. Kendisine muayene olmanızı kesinlikle tavsiye ederim.
Halit hocam çok başarılı. Halit hocadan Bu serviste memnun olmayan hiç bir hasta yoktur. Hemşirelere çok başarılı özellikle dudu hemşire çok profesyonel işinde. Banko yetkililerinden özellikle Nermin hanım ı tebrik ediyorum.
Op.Dr.Mehmet Metin bey kızımın ameliyatını gerçekleştirdi. Pozitif, güler yüzü alakası hastaya yaklaşımı mükemmel , ameliyat öncesi ve sonrası olacak her şeyi anlatıyor hocamıza çok teşekkür ederim. KBB ile sağlık sorunuz var ise tek adres👍Ayrıca İrem hemşire ve Emine hemşireye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürler 👏

Kayseri Özel Memorial Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kayseri Memorial Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Gevher Nesibe Mah. Salih Avgun Paşa Cad. Temizel Sok. No: 13 Kocasinan / Kayseri
Telefon: 0352 315 66 66

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir