Kayseri Özel Medical Palace Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kayseri ilinin Merkez ilçesi olan Melikgazi’da hizmet veren Özel Medical Palace Hastanesi, . 32 yataklı 3. Basamak erişkin yoğun bakım, 5 yataklı 3. Basamak KVC yoğun bakım, 4 yataklı 2. Basamak Koroner yoğun bakım, 5 yataklı 2. Basamak Yeni doğan yoğun bakım ünitelerimiz. 52 hasta servis odası, 12 Acil gözlem yatağı, 2 adet sancı odası, 2 adet uyku laboratuvarı, 2 adet anne uyum odası yatağı ve 40 doktor, 250 sağlık çalışanı ile hizmet vermektedir.

Sünnet işlemleri için yüksek oranda tercih edilen bir hastane olan ve her alanda profesyonel doktor kadrosu ile sunduğu hizmetlet ile akıllarda yer edinen bir özel hastane olmaktadır.  Yenidoğan sünneti, bebek sünneti, erişkin sünneti, çocuk sünneti işlemlerinde uzman üroloji doktoru tarafından hizmet verilerek problemsiz bir hizmet sunulmaktadır.

Özel Medical Palace Hastanesi Tedavi Yorumları

Sünnet işleminde Kendisinden çok memnun kaldım.Başka bir doktorun referansı ile gittim.Hem hekimliği hem de insana olan ilgisi çok iyi.Tıbbi bilgisi konusunda da çok memnun kaldım.
Mustafa oğuz yılmaz doktorumuz. Gerçekten çok memnun kaldık gerek hastaya yaklaşımı gerek çözüm odaklı olması biz Kayseri’de gitmedik özel hastahane bırakmadık Medical palace sadeliği ve çözüm odaklılığı ile bı başka en önce baş hekim beyfendi ve mustafa beyfendinin ilgi alakası için teşekkürler.
Dr.Nurhan Hanım ve asistanı Göknur Hanımdan Allah razı olsun bir an olsun ihmal etmediler ve her anından haberdar ettiler kayınbabam ve biz çok memnun kaldık , gözümüz arkada kalmadan yatışını verdik . Sizin gibi işini seven insanları Rabbim başımızdan eksik etmesin ❤️
Merhabalar Medical palace hastanesi ve çalışanları, öncelikle Güler yüzlü personeliniz ve hasta incitmeden bakan doktorlarımız için teşekkür etmek istiyorum. Ne zaman acile gitsem ne zaman en ufak rahatsızlığım olsun sizi tercih ediyorum.

Kayseri Özel Medical Palace Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Medical Palace Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Melikgazi Mahallesi, Sevgi Sokak, No:3  Melikgazi/Kayseri
Telefon: 444 47 38
Telefon: 0352 224 01 01

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir