Kayseri Özel Kızılay Hastanesi Sünnet Fiyatları

 

2007 yılından beridir aktif olarak hizmet veren Türkiye Kızılay Derneği Özel Türkiye Tekstil Sanayi İşverenleri Sendikası Kızılay Hastanesi  8100 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir.

19 branşta 29 adet doktor ile 52 yatak kapasitesi ile hizmet veren Kayseri Türk Kızılay Hastanesi hepsi alanında uzman ve ihtisas sahibi doktorlara ev sahipliği yapmaktadır. Sünnet işlemlerinde tercih edilen bir hastan olmakla birlikte uzman üroloji doktoruna ev sahipliği yapmaktadır.

Yenidoğan sünneti, bebek sünneti, çocuk sünneti veya erişkin sünnetinde oldukça deneyimli bir kadro ile hizmet sunmaktadır.

Kayseri Özel Kızılay Hastanesi Tedavi Yorumları

15 aylık bebeğimizi yüksek ateş nedeniyle hastaneye getirdik.Dr.Halil Durmaz hocamızın ilgi ve alakası mükemmeldi.Hem hastamın iyileşmesi hemde maddi boyutunu düşünerek bizi yönlendirmesi nekadar ayrıntılı bir çalışma prensibi olduğunu göstermiştir.
Hastanedeki personel ve doktorlar gerçekten çok ilgili ve güleryüzlü. Memnun kaldım. KBB doktoru Op. Dr. Mehmet Celalettin CİHAN’a ve göz doktoru Op. Dr. Demet MUTLU’ya çok teşekkürler.
Kayseri de tercih edilecek en güzel hastanelerden birtanesi.Öncelikle doktorumuz Sevda Hanımda sonrasında Hemşiremiz zehra hanıma çok çok minnettarız.Zehra hanım güleryüzü ilgisi samimiyeti ve pozitif enerjisiyle sizi anında ayağa kaldıracak mükemmel bir kadın ve mükemmel bir hemşire.Boyle insanlar hep var olsun.Çok çok teşekkür ederiz ??
Öncelikle bu hastane güzel ve konforlu kadrosu başarılı burdan tüm çalışanlara emeği geçenlere sonsuz teşekkürler ederim ayrıca (Seyfi Akşehirli ) dokrumuza selamlar saygılar sunarım gerçekten uzman işini hakkıyla yapıyor geçen yıl veya 2 yıl oluyor homereyit ameliyatı oldum çok başarılı geçti fazla söze gerek yok saygılar sunarım KIRŞEHİR’DE N

Kayseri Özel Kızılay Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kayseri Özel Kızılay Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Taceddin Veli Mah. Halit Narin Cad. No:5 Melikgazi / KAYSERİ
Telefon: 0 352 221 02 22 (pbx)

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir