Kayseri Özel Dünyam Hastanesi Sünnet Fiyatları

11 yıldır kesintisiz ve kaliteli sağlık hizmeti sunan Kayseri Özel Dünyam Hastanesi 25 Ocak 2011 yılından beridir kesintisiz bir hizmet sunmaktadır.  226 yatak kapasitesi ve 25 bin metrekare kapalı alan üzerinde hizmet veren Özel Dünyam Hastanesi Sünnet işlemleri için alanında uzman 2 adet uzman üroloji doktoru ile hizmet vermektedir.

Kayseri’de sünnet işlemlerinde oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen bir hastane olmakla birlikte yüksek oranda beğenilen ve rağbet gören hastanelerin başında gelmektedir.

Hem uygun fiyatı hemde profesyonel hizmet anlayışına sahip doktorları ile anlayışlı güleryüzlü ve çözüm odaklı bir yaklaşımın tadına varacaksınız. Yenidoğan sünneti, bebek sünneti, çocuk sünneti gibi sünnet işlemlerinde hizmet vermektedir.

Özel Dünyam Hastanesi Tedavi Yorumları

Hamileliğimin başından sonuna hep bu hastaneye geldim doktorum Züleyha GÜZEL ve asistanı sümeyye hanım okadar ilgili ve güleryüzlülerdiki çok memnun kaldım.Çocuk doktorumuz Sezin hanımın tavsiyesi ilede bebeğimi 5 günlükken yine çocuk doktoru Ali beye sünnet ettirdik ve çok memnun kaldım iyiki yaptırmışız hemen iyileşti hiç sıkıntı çekmedik hepsine ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum ?
Bende dünyam Hastanesi’nde doğum yaptım amaliyat olduk sünnet oldu çocuklarım çok memnunuz özellikle yedi yıldır doktorum Aynur simura çok teşekkür ediyorum dört dörtlük bir doktor..
Herşeyin çok güzel olduğunu söylemek isterim ilk başta bundan 10 yıl öncede çocuğumun sünneti için gelmiştim şimdide annemin amelyati için geldik. gayet temiz düzenli hemşireler doktorlar ilgili ve ayriyeten hastane içerisinde görevli arkadaşlar var yönlendirme olsun asansör le alakalı yardımlar herşey için tşk ederiz

Kayseri Özel Dünyam Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Dünyam Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Hastane Caddesi Kenarcık Sok No:10 Kocasinan/Kayseri
Telefon: +90 352 207 77 77
WhatsApp: +90 505 003 15 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir