Kayseri Özel Acıbadem Hastanesi Sünnet Fiyatları

Aslen 1924 yılında Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından hizmete açılan tarihi hastahane binasını restore ederek 2009 yılında hizmete kazandıran Özel Kayseri Acıbadem Hastanesi, 22.000 metrekare kapalı alanda 104 yatak kapasitesi, 6 adet ameliyathanesi ve doğumhanesi ile hizmet vermektedir.

Acıbadem Hastanelerinin hepsinde olduğu tüm doktorların özenle seçildiği, hepsi alanında tecrübe ihtisas sahibi doktorlardan oluşan kadrosu ile çözüm ve tedavi odaklı yaklaşıma sahip bir hastane olmaktadır.

Özel Acıbadem Hastanesi Sünnet işlemlerinde oldukça tercih edilen bir hastahane olmakla birlikte, yenidoğan sünneti, bebek sünneti ve çocuk sünnetlerinde hemen hemen her kesimin tercih ettiği bir hastahane olmaktadır.

Kayseri Acıbadem Hastanesi Tedavi Yorumları

Acıbadem başka hiçbir hastaneyle kıyaslanamaz parasının hakkını gerçekten veriyor çocuklarım nerdeyse bütün bölümlerdeki doktorlarda muayene oldu özellikle çocuk hastalıkları doktoru Dr Mustafa Göğebakan ve ortopedi ve travmatoloji bölümü Dr.Bertan cengiz hocalarımıza teşekkürlerimizi burda da bir daha iletelim kendileri gerçekten çok cana yakın ve çok ilgilenen hacalardir . Kesinlikle tavsiye ederim
Kayseri’deki özel hastaneler içerisinde hem fiziki mekanı hem de doktor kadrosuyla gözünüz kapalı güvenin.
İkinci çocuğumuzuda çok şükür kucağımıza aldık Acıbadem hastanesi personeli gerçekten çok profesyonel
Bence bir hastaneden fazlası. Hizmet ilgi alaka muazzam. Allah buraya düşürmesin ama burasızda bırakmasın😊

Kayseri Özel Acıbadem Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kayseri Acıbadem Hastanesi İletişim Adresi

ADRES: Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A, Melikgazi / Kayseri
TELEFON: 0352 207 4444

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir