Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi Sünnet Fiyatları

2006 yılından beridir oldukça güzel bir şekilde hizmet anlayışını sunan Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi 33 hekim, 265 çalışanı ve 78 yatak kapasitesi, 4 adet ameliyathanesi ve doğumhanesi ile hizmet sunmaktadır.

Sünnet işlemlerinde deneyimli kadrosunun yanında, alanında ihtisas yapmış üroloji doktorları sayesinde güzel bir sünnet deneyimi yaşamanıza olanak sunmaktadır. Yenidoğan sünneti, bebek sünneti, çocuk ve erişkin sünnetlerinde  yüksek şekilde tercih edilen hastanelerden biri olmaktadır.

Anlayışlı personel kadrosu, ve her açıdan temizliğe, hijyene önem veren yapısı ile her zaman heyecanlı bir anlayışla hizmet vermektedir.

Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Üroloji doktoru Doç. Dr sadi turkan hocamızdan ve çalışanlarından göstermiş oldukları ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim
Üroloji uzmanı op.dr.Sadi Türkan hocamızdan Allah razı olsun ilgi ve alakası dan dolayı teşekkür ederim Allah razı ol…..
Alanında uzman hekim ve sağlık çalışanlarının bir arada olduğu memleketimin güzel hastanesi.. Başarılarının devamını dilerim.
Torunum 7 yaşında ve doğduğu günden itibaren doktorumuz çok şükür ki Dr. Işıl Topaçoğlu hanım. Bir anne ve anneanne için çocuğunu herşeyiyle birine teslim etmek ne kadar imkansızdır herkes bilir. Ancak Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nde tanıdığınız bir Işıl Hanım varsa çok şanslısınız. Sizi seviyoruz Işıl hanım.

Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Beyçelebi Mh. Atatürk Cd. No:36/1 KASTAMONU
Telefon: 0366 214 01 31
Telefon: 0366 212 78 78

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir