Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Sünnet Fiyatları

2005 yılından beridir Karaman’da Karaman halkına hizmet veren Karaman’ın ilk tıp merkezi olan Karaman Özel Selçuklu Hastanesi 4500 metrekare alan üzerine kurulu olan ve 54 yatak kapasitesine sahip bir hastahane olmaktadır. Karaman Özel Selçuklu Hastanesi acil hekimliği, diş polikliniği, çocuk hastalıkları, dahiliye, genel cerrahi, göz hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, fiziksel tıp ve rehabilitasyon, kardiyoloji, kulak burun boğaz, üroloji, nöroloji, radyoloji, biyokimya, anestezi ve reanimasyon dallarında hizmet vermektedir. Sünnet işlemlerini uygun fiyat ve mükemmel bir hizmet anlayışı ile sunan Özel Selçuklu Hastanesi Sünnet Fiyatları şöyle;

 

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Tedavi Yorumları

Ankara’dan Zafer hoca için bu hastaneye geldik. Personel gayet güleryüzlü ve saygılıydı. Hastane yönetimine de nazikliği ve kibarlıkları için teşekkür ediyorum.
04/09/ 2017 tarihinde Karaman Ozel Selcuklu hastanesi acil servisine rahatsizlik nedeniyle gitik. Bize yapmis olduklari hizmet ten dolayi Dr H Yalcin ve sevisteki butun personele ilgilerinden dolayi cok cok tesekur ederim.
Aktif görev yapmakta olan doktorlarımızdan pediatri uzmanı Abdullah CANBAL,cerrahi uzmanı Zihni KOCAERKEK ve radyoloji uzmanı İbrahim MERAL hocalarımıza yakın ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
Yeni yönetimle birlikte yeni bir enerji ve düzen kendini her açıdan gösteriyor.

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Karaman Özel Selçuklu Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: Merkez Sakabaşı Mah. 860 Sk. No:4 (Valilik Yanı) Karaman
Adres: 0 (338) 212 93 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir