Karabük Özel Medikar Hastanesi Sünnet Fiyatları

Karabük ilinde hizmet veren 22.000 metre² kapalı alan üzerine kurulu olan Özel Karabük Medikar Hastanesi, 92 servis yatağı ile hizmet vermektedir. Karabük ilinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikteki büyüklüğü ve profesyonelliği ile tercih sebebi olan Özel Karabük Medikar Hastanesi sünnet yaptırmak isteyen ailelerin bir numaralı isimleri arasında yer almaktadır. Hijyen ve temizlik kurallarına oldukça riayet gösteren hastanemizde uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.

 

Karabük Özel Medikar Hastanesi Tedavi Yorumları

6 Şubat 2021 de annem basarili sonuclanan safra kesesi ameliyati oldu.Basta, Doktorumuz OP.DR. MUSTAFA BAŞAR’a olmak üzere tum hastane personeline sonsuz tesekkurlerimizi sunariz.Doktorumuzun ilgisi, her sorumuza sabirla cevap vermesinden dolayi müteşekkiriz….Herkese tavsiye ederiz.
Çok candan personel hizmeti var. İnsan hasta olacağı geliyor. 4 gündür rafakatcılık yaptım. Hepside Güler yüz ve candan davranış ile karşılaştım. En ufak menfaat bekleyeni görmedim. Eskiden öyle değildi ne doktora nede hemşire ve hasta bakıcıların suratına bakılmazdı nefret ederdim 30 sene evvel hastanelerden. Teşekkürler medikal hastanesi sayende bakış açım değişti.
Karabük ilinde kastamonu yolu üzerinde bulunuyor. Hastane her yönünden gerçekten müthiş. Verilen parayı kesinlikle hakediyor. Doktorları hemşireleri bütün çalışanları güler yüzlü hiçbir hizmetten kaçınmıyorlarr. Sonuna kadar hastası ile ilgileniyorlar. Temizliği çok çok iyi yapılıyor. Ücretide normal seviyelerde. Gelmek isteyenlerin tereddütsüz gelmeleri pişman etmeyecektir.

Karabük Özel Medikar Hastanesi Sünnet Fiyatları

Karabük Özel Medikar Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Üniversite Mah. Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No: 7 Merkez / Karabük
Telefon: 444 70 78

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir