81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Kahramanmaraş Özel Sular Vatan Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Kahramanmaraş’ta hizmet veren kaliteli ve deneyimli kadrosu sayesinde oldukça güzel hizmet veren ve oldukça başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.  2014 yılında Sular ailelerine katılan ve Özel Sular Vatan Hastanesi olarak modern bir yaklaşım sayesinde tıbbın en mükemmel şekilde yararlanmasını sağlamaktadır.

Önce Sağlık sloganıyla hizmet veren Özel Sular Vatan Hastanesi deneyimli personel ve hekim kadrosu sayesinde profesyonelce hizmet almanıza olanak sağlamaktadır. Sünnet işlemlerinde oldukça başarılı bir hastane olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özel Sular Vatan Hastanesi Tedavi Yorumları

Hizmet iyi, personelin ilgisi iyi, doktorlar bilgili. Hastane sürekli temiz tutuluyor. Önünde park bölgesi var. Şehrin içinde olmasına rağmen ön caddesi geniş olduğu için diğer şehir içi hastanelere göre ulaşım çok daha rahat. Danışmada sürekli bilgi alabileceğiniz ilgili insanlar var.
Hizmeti cok güzel. Doktorumuz Fatih Karaokur bey de çok ilgiliydi. Hemşireleri ve personeli de güleryüzlüydü. Teşekkür ederiz hersey icin.
Hastane yi ve doktorları beğeniyorum İlgilenimleri gayet iyi

Kahramanmaraş Özel Sular Vatan Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Sular Vatan Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Hayrullah Mahallesi 4. Sk. No:12 Kahramanmaraş
Telefon: 0 344 223 60 60

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir