Kahramanmaraş Özel Megapark Hastanesi Sünnet Fiyatları

2008 yılından beridir aktif olarak hizmet veren  Özel Kahramanmaraş Megapark Hastanesi konumu, kadrosu ve mükemmeliyetçi yaklaşımı sebebiyle oldukça fazla ilgi gören ve tercih edilen hastanelerden biri olmaktadır.

Sunduğu üstün performans ve yaklaşımı sayesinde sevilen hastanelerden biri olmaktadır. Sünnet işlemleri için güzel ve etkili bir hastane olarak karşımıza gelmektedir. Özel Megapark Hastanesi ileri teknoloji cihazları ve modern tıbbın tüm etkinliği ile sunduğu sünnet işlemlerinde yüksek oranda tercih edilmektedir. Yenidoğan, çocuk, bebek ve erişkin sünnet işlemleri profesyonelce sunulmaktadır.

Özel Megapark Hastanesi Tedavi Yorumları

Gerçekten çok iyi ve ilgili bir hastane. Çalışanları ve doktorlarına teşekkür ediyorum.
Uzm. Dr. Galip Sarı’ya yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Çocuğuma gösterdiği özel ilgi olsun, güler yüzlü davranması olsun tam bu kuruma yakışacak bir doktor.
Kahramanmaraş’ta ki en kaliteli hizmet veren hastane, doktorları güler yüzlü fizik tedavi imkanı çok iyi ve cihazlar çok temiz doktorlar doğru teşhis koyuyor kafasına göre ilaç tedavi vs verilmiyor. Baştan savma iş yapmayan nadir hastahane ?
Oğlumun geniz eti ameliyatı çok başarılı geçti. Doktorlar ve hemşireler fazlasıyla ilgiliydi. Hepsine teşekkür ederim.

Kahramanmaraş Özel Megapark Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Megapark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Hacı Bayram Veli Mah. Ali Sezal Bul. No:6 Onikişubat/Kahramanmaraş
Telefon: 444 46 00
Telefon: 0850 460 46 46

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir