Kahramanmaraş Özel Markasi Hastanesi Sünnet Fiyatları

2015 yılından Kahramanmaraş’ta hizmet veren Kahramanmaraş ve çevre şehir halkına modern tıbbı cihazlar ile hizmet vermektedir. Sunduğu hizmetler ve geri dönüşüm olarak oldukça iyi bir konumda olan Özel Markasi Hastanesi alanında uzman doktorlar tarafından işlemleri gerçekleştirmektedirler.

Kahramanmaraş Özel Markasi Hastanesi oğlunuzun sünnetini yaptırmak için tercih edeceğiniz hastanelerden biri olmaktadır. Yeni doğan sünneti, bebek sünneti, çocuk sünneti gibi sünnet işlemlerinin cerrahi yöntemler ile gerçekleştirmektedir. Sonuç odaklı yaklaşımı ve güleryüzlü personel kadrosu sayesinde tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Özel Markasi Hastanesi Tedavi Yorumları

Valla annemi Dahiliyeye götürdüm O kadar iyi ilgilendiler ki hele çalışan personel muazzam İlgilendiler 2 gece Yatışımız vardı Hemşireler saat başında Sürekli Ateş – tansiyon – Şeker ölçüyorlardı Serumları kontrol ediyorlardı Gaye Nur hemşireye ayrıca teşekkür ediyoruz Çok iyi ilgilendi bizimle
Hastane gerçekten çok iyi ve kaliteli. Ameliyathane ekibi pozitif sizinle sohbet ediyorlar sizi rahatlatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Güzel bir ekip. Hiç çekinmeden ameliyat olabilirsiniz Tavsiye üzerine gittiğim Yrd.doç dr. Erkan Efe ye teşekkür ederim bilgisi ve tecrübesiyle güven veriyor. Size emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor. Maraştaki diğer özeller devlet gibi kalabalık burası sakin ve ilgili. Hiç düşünmeden gidebilirsiniz.
Çocuklarımı bu hastaneye götürüyorum. Çocuk doktorları çok iyi. Özellikle sevil hanım çok ilgili, cana yakın Tavsiye ederim. Biraz uzak olması dezavantaj.

Kahramanmaraş Özel Markasi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Markasi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Yavuz Selim, 73045. Sk. 32/A, 46080 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş
Telefon: (0344) 231 62 62

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir