81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Kahramanmaraş Özel Marash Life Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2013 yılından beridir hizmet veren Evrensel ve etik değerlere saygılı bir biçimde verdiği hizmet ile sevilen ve ilgi duyulan bir hastahane olmaktadır.  Kahramanmaraş şehrinde sunduğu sağlık hizmetleri akıllarda yer edinen mükemmel fiziki koşullara sahip hastanesi ve tüm çevre alanlardan kolay bir ulaşıma sahip bir hastane olmaktadır. Akıllarda çocuk sağlığı alanında birbirinden güzel doktorlara ev sahipliği yapmış olan Özel Marash Life Hastanesi her açıdan sağlık hizmetlerinde tercih edeceğiniz özel hastanelerden biri olmaktadır.

Özel Marash Life Hastanesi Tedavi Yorumları

Prof.Dr. Hamza KARABİBER e an itibariyle bugün çocuğa gittik safra kesesi taş var dediler teşhisi tedavisi benden tam not aldı hocama teşekkürler.En önemlisi bir hasta ile yarım saat ilgilenmesi bu devirde böyle şeyler olur mu denilecek kadar İLGİli hastane.
Tüm çalışanları nazik ve derdinizi dinliyor teşekkür ederim.
Mükemmel bir hastane doktorlarda mükemmel hepsinden allah razı olsun

Kahramanmaraş Özel Marash Life Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Marash Life Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0 (344) 225 95 95
Adres: Yörükselim Mah. 12 Şubat Cad. No:11 Onikişubat / Kahramanmaraş

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir