81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Kadirli – Özel Yedi Mart Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Osmaniye ilinin Kadirli ilçesinde faaliyet gösteren ve Kadirli i̇lçesinin tek özel hastanesi olan Özel Yedi Mart hastanesi sünnet yaptırmak isteyen ailelerin tercihi olmaktadır. Özel hastane ortamından ziyade bir otel konforu bulunan özel 7 Mart hastanesi sünnet işlemlerinde oldukça başarılı doktorlar tarafından yapılmaktadır. Alanında uzman doçentler, operatörler, uzman doktorlar ve pratisyen doktorlar tarafından 24 saat anlayışına göre hizmet veren özel Yedi Mart hastanesi sünnet fiyatları şöyle;

 

Özel Yedi Mart Hastanesi Tedavi Yorumları

Burası özel hastane mi? İnsanlara sunulan hizmet çok güzel. Yönetimi tebrik ediyorum. Gerçekten sağlık için çalışıyorlar.
Bir ilçeye göre gayet başarılı bir hastahane ancak istenilen ölçüde değil. Ancak özel sağlık hizmeti ve bunun derli toplu olması açısından güzel.
Sağlıkta Kalite ve Güvenin Tek Adresi Özel 7 Mart Hastanesi..

Kadirli - Özel Yedi Mart Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Yedi Mart Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Savrun Mahallesi. Mehmetcan Cad. No:24 Özel 7 Mart Hastanesi Kadirli / Osmaniye
Telefon: 0328 717 70 70
Telefon: 0328 718 36 36

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir