İzmit Özel Konak Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaeli İzmitte faaliyet gösteren Özel Konak Hastanesi 2006 yılından beridir kesintisiz hizmet vermektedir. Kocaeli Özel Konak Hastanesi 30 dalda 49 hekim ile 9500 metrekare kapalı alan üzerinde 107 hasta yatağı ile hizmet sunmaktadır.

Sünnet işlemleri için tercih edilen hastanelerden biri olan Özel Konak Hastanesi alanında hepsi uzman ve deneyimli doktor kadrosuna sahiptir. Özel Konak Hastanesi sünnet işlemlerinde başarılı sonuçlar ortaya koyarken hepsi birbirinden değerli doktor kadrosuna sahip olmaktadır.

Yenidoğan sünnet işlemi, çocuk sünnet işlemi ve bebek sünnet işlemlerinde deneyimli uzman hekim kadrosuna sahip olmaktadır.

İzmit Özel Konak Hastanesi Tedavi Yorumları

Hem oğlumu burada doğurdum hem de sünnet için operasyonu burada yaptırdık. Fizik tedavi sürecim de burada geçti. Temiz, ilgili ve kaliteli bir hastane.
Konak hastanesi sevdiğim bir hastanedir,üroloji doktorunuz sayın zeki bey ile bir ameliyat sürecim olmuştu ,eşimin gebelik sürecinden cocugumun doğumuna kadar olan süreçte kadin doğum doktorunuz Sayin Temel Tan hocamıza, çocuk hastalıkları doktorunuz sayın EREN SAĞIROĞLU hocamıza ve tüm ekibinizin 14 mart tip bayramını kutluyorum…
Uzman doktorlar ve çocuk doktorların muayenesinden çok memnun kaldım. Güler yüzlü çalışanları ile pandemi ye uygun hijyen sağladılar ve çok hızlı işlem gerçekleştirdiler
Çok temiz çok hijyenik ve en iyi hastane denilebilecek bir hastanedir İzmit’te tek geçerim
İlgili temiz bir okadarda hijyenik harika bir hastane doktorları ilgili mutevazi gittikce tecrube ediniyorsunuz .
Ilk girişten itibaren başlıyor ilgi. Güler yüzlü kayir sekreterleri yardimci personel ve doktorlarıma hemşirelerime tesekkur ederim. Moral olarak bize cok destekleri oldu. Tedavi surecimiz devam edecek. Hijyen kurallarına gayet titiz bir şekilde uyuluyor.gonul rahatlığıyla gidebilirsiniz..

İzmit Özel Konak Hastanesi Sünnet Fiyatları

İzmit Özel Konak Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Yenişehir, Demokrasi Cd. No:44, 41100 İzmit/Kocaeli
Telefon: 444 95 95

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir