İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi Sünnet Fiyatları

İzmir’de 3 farklı lokasyonda hizmet veren Tınaztepe Sağlık Grubu kurulduğu ilk günden beridir oldukça yüksek şekilde tercih edilen hastanelerden biri olmaktadır.

İzmir’in Buca bölgesinde 11872 metrekare kapalı alanda 8 katlı ve 26 branşta 111 hasta yatağı, ameliyathanesi, doğumhanesi ile hizmet vermektedir.

İzmir’in Bayraklı İlçesinde 15.000 metrekare üzerine kurulu 9 katlı, 26 uzmanlık dalı ile, yoğun bakımı, yenidoğan yoğum bakımı, doğumhanesi, ameliyathanesi ile bölgede oldukça fark yaratan hastanelerden biri olmaktadır.

İzmir Tınaztepe Hastanesi Tedavi Yorumları

Merhaba, oğlumu hastanenize önceki gece getirdim. Gecenin o saatinde uzman bir çocuk hekimine muayene olabilmek gerçekten çok güven verici . Doktor Hanımdan çok memnun kaldık. Hastane yönetimine ve tüm çalışanlarınıza verdiğiniz kaliteli sağlık hizmeti için çok teşekkür ederim. Hizmetlerinizin devamını dilerim. Saygı ve sevgilerimle… sevim şencan
Hastanede tüm işlemlerim çok çabuk ve bekletilmeden, sağlıklı bir şekilde gerçekleşti. Tınaztepe Hastanesi’nin personellerinden Tuğçe Tuğrul Hanım’a yardımları için ayrıca teşekkür ediyorum.
Doktorlarından hasta kabul çalışanlarına, temizliğinden hizmetine, her şeyiyle tek güvendiğim sağlık merkezi/hastane. Çalışanlar müşteri memnuniyetini en üstte tutuyor. Mutluyum. Aynı zamanda Acıbadem uygulaması da çok kullanışlı ve zamanı verimli kullanabilmek adına birebir. Tüm tetkik sonuçlarını Acıbadem uygulamasından gerçek zamanlı takip edebiliyor, doktora tekrar görünmem gereken zamanı kendi kendime tayin edebiliyorum.
Özel hastane olmasına rağmen ücretleri çok makul. Paraya değil insan sağlığına önem veriyorlar.

İzmir Özel Tınaztepe Hastanesi Sünnet Fiyatları
İzmir Tınaztepe Hastanesi İletişim Adresi

İzmir Tınaztepe Buca Hastanesi
Adres: Ahmet Piriştina Blv. No:51 Tınaztepe, Buca İzmir | Türkiye
Telefon: 0232 454 14 14


İzmir Tınaztepe Buca Tıp Merkezi
Adres: Koşuyolu Caddesi 506 Sok. No:2 (Hipodrom yanı) Şirinyer- Buca İzmir | Türkiye
Telefon: 0232 438 14 14


İzmir Tınaztepe Galen Bayraklı Hastanesi
Adres: Manavkuyu Mahallesi 250 Sokak No: 23 Bayraklı / İZMİR
Telefon: 0232 966 14 14

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir