İzmir Özel Su Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

İzmir ilinin Konak ilçesinde faaliyet gösteren Özel Su Hospital Hastanesi toplamda 11 katlı binasında 109 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Otopark sorunu ve ulaşım sorunu bulunmayan güzel bir konumda yer alan Özel Su Hastanesi tedavi amaçlı gelenler için hiçbir zorluk çekmeden kolay bir şekilde tedavi görmenize olanak sağlamaktadır.

Yenidoğan, bebek, çocuk sünnetleri için birbirinden değerli doktor kadrosunun yanında uzman isimlerede ev sahipliği yapan bir hastane olmaktadır. 3 adet üroloji doktoru ile hizmet vermektedir.

Sünnet işleminin kolaylıkla ve güzel bir şekilde uzman doktorlar eşliğinde yapılarak rahat bir şekilde tedavi edilmesini sağlamaktadır.

Özel Su Hospital Hastanesi Tedavi Yorumları

Hastalarına karşı çok ilgili ve hastaya,hastalığı hakkında detaylı bilgiler veriyor.Hasta ile iletişim kurup,hastaya güven veriyor.En önemlisi de kendisini çok iyi yetiştirmiş olması,sevilen bir doktor olması.
Hastane oldukça temiz ve hijyenikti, doktor ve hemşirelerde oldukça güler yüzlüydü, sıra bekleme konusunda hiç sıkıntı yaşamadım 2’de randevum vardı ve tam 2’de içeriye aldılar. Hastanenin her yönüyle memnun kaldım her şey için teşekkürler 🙂
Çalışanlar hemşireler gayet ilgili, güler yüzlü 🙂 hijyen konusunda eksikleri olabilir ama düzelebilecek şeyler bunlar.
Hastane temiz hijyenik doktorlar ve hemşireler son derece naif ve güler yüzlüydü. odalar konforlu temiz donanımlı. yemekler tertemiz çeşitli ve hijyenik şekilde jelatinli olarak verildi hastanenin her yönüyle memnun kaldık ve ulaşım konusunda da sıkıntı yaşamadık merkezi bir yer de.
İzmir Özel Su Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları
İzmir Özel Su Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Su Hospital Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0(232)488 2 488
Adresimiz: Kahramanlar, 1397. Sk. No:1, 35230 Konak/İzmir

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir