İzmir Özel Sada Hastanesi Sünnet Fiyatları

İzmir ilinin Menemen ilçesinde faaliyet gösteren Özel Sada Hastanesi yoğun beğeni ve ilgi sahibi hastanelerden biri olmaktadır. Oldukça deneyimli doktor yapısına sahip olması sebebiyle herkesin sıklıkla tercih ettiği hastanelerin başında yer almaktadır.

Sünnet işlemleri için deneyimli Üroloji doktoruna sahip olan Özel Sada Hastanesi bilgisi ve tecrübesi ile mükemmel sonuçlar ve problemsiz bir sünnet işlemi sunmaktadır.

Hastane genel itibari ile 5 yıldızlı otel konforunda hizmet anlayışına sahip olması, her an temizliğe önem vermesi ilede bilinmektedir.

Özel Sada Hastanesi Tedavi Yorumları

Geçen hafta yiğenim Utku Bey e sünnet oldu.Cok sempatik ve tatlı bir doktorumuzdu herşey için teşekkürler.Ayrıca 5.kat personeli de güler yüzlü ve anlayışlıydı tekrar teşekkürler iyi çalışmalar.
Üroloji doktoru Utku Özen tarafından ameliyat oldum ve çok memnun kaldım. 5 kat servisinde yattım, bütün servis hemşire ve çalışanları çok ilgi ve sevecen davrandılar. Hepsinden Allah razı olsun.
Merhabalar 20.04.2022 tarihinde sada hastanesi üroloji bölümünde oğlum mertcan varikosel ameliyatını oldu.Doktorumuz uzm Dr sayın utku özen beye alakası için çok tşk ederiz.guzel bir ameliyat geçirdik çok şükür.ameliyat öncesi ve sonrası ilgileri ve alakaları çok iyiydi .doktor beyin ekibi muhteşem ilgili ve güler yuzlu.hemsiremiz elif hanım ve nazlı hanim çok tatlı ve güler yuzlulerdi onlara ayrı tşk ederim .yardımcı hizmetli personeller çok iyilerdi.Temizlik konusuna değinmeden gecemiyecegim yorumlarla hiç alakası yok.odalar pırıl pırıl.kac defa girip temizledi bayanlar bu anlamda çok memnun kaldım.hijyen açısından temiz bir hastane.verdikleri performans açısından 5 yıldızı hakediyorlar.Hersey için tşk ederiz…
Üroloji poliklinik doktoru hastayi anlayan bir insan. O kadar naif ilgili ve güleryüzlü ki gerekli tetkilerden sonra tedaviye basladik. Uzmanligi ve tecrübesine hayran kaldim

İzmir Özel Sada Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Sada Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: ☎️0232 832 99 00
Whatsapp: 📲0232 398 02 12
Adres: İzmir Çanakkale Asfaltı Üzeri No: 2 D :1, Menemen / İzmir

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir