İzmir Özel Medifema Hastanesi Sünnet Fiyatları

İzmir ilinin Torbalı ilçesinde faaliyet gösteren Özel Medifema Hastanesi toplamda 69 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden beri olarak her daim sevilen ve ilgi odağı haline gelen özel hastanelerden biri olan Özel Medifema Hastanesi oğlunu sünnet ettirmek isteyenlerin oldukça yüksek oranda tercih ettiği hastanelerden biri olmaktadır.

Kurumsal bir yapısının yanında oldukça profesyonel bir yaklaşım ile hizmet vermekte olan bu hastanede, yenidoğan sünneti, bebek sünneti, çocuk sünneti gibi sünnet işlemlerinin profesyonelce uygulanmaktadır.

Özel Medifema Hastanesi Tedavi Yorumları

gerek doktorlarim onur hocam gerek serviste görev yapan hemşireler özellikle Mukadder ve Recep hemşireler yakın ilgi ve alakalarindan dolayı teşekkür ederim
Randevu aldığım günden stent çıkarılıp hastaneden ayrıldığım güne kadar benim ile ilgilenen başta üroloji doktoru sayın Onur KİZER bey ve asistanı Zeynep hanıma , ameliyathanede ki Orhan bey ve ekibine , hemşirelere , hasta bakıcılara servis şoförüne , canı gönülden teşekkür ederim. İlgi ve alakalarını hiç eksik etmediler. Bir hastanın hakkı olan bilgi,ilgi ve memnuniyeti fazlası ile verdiler.
Selamlar, ben 3 çocuk annesiyim. Küçük oğlum 3 yaşında en büyükte 13. Küçük oğlumun doğumundan beri Abdurahman beyle tanışıyoruz. Düzenli kontrollerimizde dahil kendisine geliyoruz hep. Küçük oğlumun duyma sorununu farkederek, gerekli tedavi sürecini başlattığı için öncelikle teşekkür ediyorum. Doktorumuz çok iyi. Çevreme hep tavsiye ediyorum.
Kaliteli hizmet alabileceğiniz cok temiz bir hastahane.Seneler önce oğlumun ameliyat olup care bulamadığî bir rahatsızlığı kökünden çözmüştü genel cerrahì bölümü.

İzmir Özel Medifema Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Medifema Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Ayrancılar Mah. Kocatepe Cad. No.1 Torbalı – İzmir
Telefon: 0232 854 1 854

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir