Gölbaşı Özel Lösante Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Gölbaşında hizmet veren ve verdiği hizmet ve tüm dünyada duyulan Özel Lösante Hastanesi hemen hemen her konuda kaliteli bir hizmet anlayışın kapılarını açmaktadır. Özel Lösante Hastanesi asık suratlı doktorlardan ziyade, güler yüzlü, i̇şini seven, işinde uzman, çocukları seven bir doktor kadrosuna sahiptir. Özel Lösante Hastanesi çocuklara yaklaşımı ile tüm Türkiye’de beğeni kazanmış bir hastane olmaktadır. Özel Lösante Hastanesi aynı zamanda yetişkinlere de hizmet vermektedir.

Gölbaşı Özel Lösante Hastanesi Tedavi Yorumları

Düzenli işleyişleri, temizliği, rahat huzurlu ortamıyla ve en önemlisi kardiyoloji uzmanı Mustafa ŞAHİNGERİ bey ve Göğüs doktoru Profesor Kudret EKİZ beylerin ilgi ve uygulamarı için şükranlarımı sevgilerimi sunuyorum.
Deneyimli doktor ve hemşirelerin çalıştığı, personelden güleryüz gördüğünüz tertemiz bir hastane. Minikler için canlarını dişlerine takıyorlar.
Merhaba arkadaşlar ben oğlumun lösemi hastası olduğunu daha öğreneli 5 gün oldu.losent hastanesi ile iletişime gectigim anda ilgi alaka hepsi çok harikaydı.bilgilendirilme olsun hijyen konusu olsun hepsi çok kaliteli ve bilgili kişilerle dolu bir yer.calisanlarina ve ilgilerine çok teşekkür ediyorum.Allah hepsinden razı olsun
Temizlikten ödün vermeyen pırıl pırıl bir hastane. Çalışanları güleryüzlü ve ilgili. Eksi tarafları ulaşımın zor olması, araç park yerinin olmaması ve hastene girişin uzak olması.

Gölbaşı Özel Lösante Hastanesi Sünnet Fiyatları

Gölbaşı Özel Lösante Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Kızılcaşar Mahallesi 23 Nisan Caddesi 2705 Sokak No:20 İncek 06830 Gölbaşı / ANKARA
Tel:+90 (312) 666 7 666

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir