Gebze Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Sanayi Merkezi olan Gebze’de faaliyet gösteren ve toplamda 17.000 metrekare kapalı alanda hizmet veren bu hastanede 118 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Hepsi alanında uzman, hepsi ihtisas yapmış doktor kadrosuna sahip olan bu hastanesi sünnet işlemleri için tercih edilen hastanelerden biri olmaktadır.

Bütün Hekimlerinin mükemmel tavırları ve güleryüzlü personelleri ile memnun bir şekilde ayrılan Gebze Medical Park Hastanesinde yenidoğan sünneti, bebek sünneti ve erişkin sünnetleri için tercih edeceğiniz bir hastane olmaktadır.  Hem çocuk cerrahisi doktorlarına sahip, hemde üroloji doktorlarına sahip olması sebebiyle her türlü problemde profesyonel çözüm üretilmektedir. Bu sebeple yüksek oranda tercih edilen hastanelerden biri olmaktadır Medical Park Hastaneleri.

Medical Park Gebze Hastanesi Tedavi Yorumları

Üroloji doktoru Fuat Demirel beye ve asistanı Mine hanıma insanca yaklaşımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.
Çocuk kardiyoloji bölümünüz de sağlık hizmeti aldım. Bankoda Yazgül Hanım, gerek nezaketi gerek ilgisi ile işlemleri tamamlamamızda çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hastanenin bu denli diğer hastanelerden farklı olarak hastalarla ilgili olması gerçekten çok iyi.
Neredeyse bir günümüzü geçirdiğiniz hastanede özellikle bilgili, güler yüzlü ve yardımsever personel bize her konuda yardımcı oldu. Hastanenin genel düzen ve temizliği çok iyi. Hekimlere ve tüm sağlık personeline teşekkür ederim.
Çok saygılı titiz ve işini güzel yapan arkadaşların yer aldığı bir kurum. Özellikle Zeliha hanımın her konuda insancıl yaklaşımı, kelimelere sığmayacak kadar mükemmel hizmeti, Bizlere böylesine değerli insanların hizmet ettiği bu kurumda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Gebze Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Medical Park Gebze Hastanesi İletişim Adresi

AdresKavak Cad. No: 5 Belediye Yanı Gebze / Kocaeli
Çağrı Merkezi: 444 44 84
Telefon: 0 (262) 675 75 75

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir