Gebze Özel Medar Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde faaliyet gösteren Özel Gebze Medar Hastanesi 18.000 metrekarelik kapalı alan üzerinde 2015 yılından beridir  hizmet vermektedir.   17 adet yomun bakım ünitesi 13 adet yenidoğan kuvözlü yoğun bakım ünitesi, 3 adet doğumhanesi ve 5 adet ameliyathanesi ile hizmet vermektedir.  27 branşta hizmet vere Özel Medar Hastanesi 5 yıldızlı otel konforunu sunan hastanelerden biri olmaktadır.

Hepsi alanında uzman isimler olan ve mümkün mertebe mükemmel hizmet anlayışını ilke ediniş bir hastanedir. Sünnet işlemleri için yüksek oranda tercih edilen bu hastanede sünnet işlemleri için adından söz ettirmiş bir üroloji doktorunada ev sahipliği yapmaktadır. Yenidoğan sünneti, bebek sünneti ve çocuk sünnet işlemlerinin titizlikle ve hijyen kurallarına uygun yapıldığı nadir hastanelerden biri olmaktadır.

Gebze Medar Hastanesi Tedavi Yorumları

Kendisi çok güler yüzlü çok cana yakın bir doktor. 2 aylık oğlumuzun sünnetini daha yeni yaptırdık. Tavrı sayesinde içimiz rahat emanet ettik yavrumuzu. Akşam msj atarak soru sorduğumda anında dönüş sağladı içimizi rahatlatti. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az.
4 aylık bebeğimizi sünnet ettirdik .Hem evimize yakın olması sebebiyle hemde olumlu yorumlardan dolayı tercih ettik teşekkür ederiz…
Sevgili Cem beyi, oğlumu sünnet ettirmek için Dr. arayışı içine girdiğimde öğrendim. İyi ki tavsiyeleri dinleyerek Dr.’muzla tanışmışım. Kafamda çok büyüttüğüm sünnetle alakalı beni bayağa rahatlattı sağolsun. Ve tel. da dahil aklıma takılan sorulara bıkmadan, usanmadan cvp. verdi.
Doğru teşhis ve doğru tedaviyle tekrardan görmemi sağlayan Op. Dr Gürol DÖLEK Bey’e sonsuz teşekkürlerimi sunarım Allah sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin
Dr. Bünyamin Çakıl ve Hastane Sağlık personeline çok teşekkür ederim. Büyük ilgi, çok samimi ve sıcak bir atmosfer için de çok teşekkür ederim. Her zaman tekrar bu Hastaneyi seçerim, Doktor ve sağlık personeli harika insanlar, güler yüzlü ve her soruya anlayacağım şekilde cevap verdiler.Tekrar teşekkür eder, her yönden mutluluk ve sağlık dilerim.

Gebze Özel Medar Hastanesi Sünnet Fiyatları

Gebze Medar Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 444 78 48
Adres: Osman Yılmaz Mahallesi, İstanbul Cd. No:26 41400 Gebze/Kocaeli

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir