Gebze Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaeli ilinin Gebze İlçesinde faaliyet Gösteren Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi 188.000 metrekare arazi üzerinde, 50.000 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. 201 yatak kapasitesine sahip olan bu hastanede hem dünyada hemde Türkiye’de oldukça rağbet gören hastanelerden biri olmaktadır. Başarılı doktor kadrosunun yanında hepsi mükemmel derecede ihtisas sahibi doktorlara ev sahipliği  yapan kadrosu ile sünnet işlemleri ve diğer işlemlerde profesyonelce hizmet verilmektedir.

Açıldığı ilk günden beri yüksek şekilde ses getiren bir hastane olan Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi aynı zamanda Ataşehir Cerahi Tıp Merkezi ilede Ataşehir’dede çalışmalarına devam etmektedir.

Sünnetin her aşamasında bilgili ve uzman bir ekibi, yenidoğan sünneti, bebek sünneti, çocuk sünneti gibi sünnet işlemlerinde tercih edilmektedir.

Özel Anadolu Sağlık Hastanesi Tedavi Yorumları

Üroloji uzmanı Cüneyt Adayener hocamıza muayene oldum kendisi çok ilgilendi ve tavsiyeleriyle güven verdi. Radyoloji bölümündeki arkadaşlar da başta Barış Bey olmak üzere sıcakkanlılıkları, hastayı moral olarak hazırlamaları, kibarlık ve gösterdikleri saygıyla her türlü teşekkürü hak ediyor, hepsine şükranlarımı sunuyorum.
Allah kimseyi hastanelere düşürmesin ama mecbur kalınan anda en doğru adres Gebze Anadolu Sağlık Merkezi. Güler yüzlü hemşireleri, profesyonel işinin ehli doktorları ile içimiz rahat. Ve manzarasının psikolojiye olumlu katkısı çok önemli..
Harika hizmet aldığımız örnek bir hastane deneyimi yaşadık. Gerek doktor ilgisi gerekse hizmet kalitesi üst seviyedeydi. Lokasyonu biraz uzak ama konu sağlık olunca insanın ihtiyacı olan ilgi alakaya inanın değer.
Çok uzak yerden geldik. Personel ilgili, Doktorlar ile konuşabiliyoruz, Ayrıntılı açıklamalar yapıyorlar. Tüm kayıtlarımızı aldılar. İlgili yerlere yönlendirmeler i bizzat doktorlar yaptı. Sonuç raporu verdiler. Ulaşımı kolay .Çayırova Tren istasyonuna çok yakın.

Gebze Özel Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Anadolu Sağlık Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 2255 sokak no:3 Gebze 41400 Kocaeli
Tel: 44 44 276

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir