Fatsa Özel Medi-Tech Hastanesi Sünnet Fiyatları

2008 yılından beri faaliyette bulunan özel medi-tech hastanesi 13.000 metre² kapalı alan üzerine kurulmuştur. 137 yatak kapasitesine sahip olan bu hastanede 20 adedi yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.  Kalite ve modern sağlık hizmetlerinde etik değerlerden Ödün vermeden sunan her zaman gelişmeyi ve modern tuttuğu kendine vizyon edinen özel Medi-Tech hastanesi sünnet işlemlerinde tercih edilen bir hastane olmaktadır. Sünnet işlemlerinde yüksek tercih edilen bir hastane olan bu hastanede uygun fiyat ve  sorunsuz ameliyatlar ön planda tutulmaktadır.

Fatsa Özel Medi-Tech Hastanesi Tedavi Yorumları

Op. Dr. Lale USTA hanıma güleryüzü ve tedavisi için çok teşekkür ederim. Bilgisi ve hanımefendi bir kişiliği olması bana her zaman güven verdi. Herkese tavsiye ederim.
sevgili Yavuz Yeşiltaş hocama teşekkürler bacağımdan protez ameliyatı oldum ve çok iyi geçti , çok iyi ve tecrübeli bi doktor. ayrıca hastahane de çok güzel.
Her şeyiyle süper bir hastane doktorları ve diğer tüm personeli ile hepsi güleryüzlü ve gerçekten işini çok iyi yapıyorlar 10 numara bir sağlık tesisi
Nöroloji doktoruma sekreterine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim iyiki varlar böyle hekimlere çok ihtiyaç var

Fatsa Özel Medi-Tech Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ordu Özel Medi-Tech Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Evkaf, Kumru Korgan Asfaltı Cad. No:30, 52400 Fatsa/Ordu
Telefon: +90452 424 1 424

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir