81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Düziçi Özel Korupark Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Osmaniye ili Düziçi ilçesinde faaliyet gösteren ve oldukça uygun fiyat ve mükemmel sonuçlar ortaya koyan Özel Korupark Hastanesi, Düziçi’nde olduköa sevilen ve tercih edilen hastahaneler arasında yer almaktadır. Uygun fiyat politikasını göz önünde bulundurarak hizmet vermekte olan Özel Koruark Hastanesi 5255 m2 kapalı alan üzerinede kurulu olmakla birlikte 75 yatak kapasitesine sahip bir hastahanedir. 2013 yılından beridir hizmet veren Özel Korupark Hastanesi 22 uzman hekim ile hizmet vermektedir.

 

Osmaniye Özel Korupark Hastanesi Tedavi Yorumları

DÜZİÇİ ÖZEL KORUPARK HASTAHANESİ YENİDOĞAN YOĞUN BAKIMDA 18 GÜNLÜK ŞAHAN BEBEĞE 10 GÜNDE SAĞLIĞINA KAVUŞTURAN DOKTOR. ÖZGÜL TUNÇ AKBAŞ HANIM EFENDİ VE MESAİ ARKADAŞLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİKİ VARSINIZ

Düziçi Özel Korupark Hastanesi Sünnet Fiyatları

Osmaniye Özel Korupark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Asaf Namlı Caddesi İstiklal Mahallesi No: 22 Düziçi/ Osmaniye

Telefon No: +90-328-876 35 35 (Pbx)

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir